Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Rusya gözünü Körfez ülkelerine dikti

10 Aralık, 2015 | 09:11

Rusya Rusya, Körfez ülkelerindeki Müslüman turistleri ülkeye çekebilmek için Halal Friendly programı başlattı.

Rusya Federal Turizm Ajansı Başkan Yardımcısı Sergey Korneyev, Körfez ülkelerinin başı çektiği Müslüman turistleri Rusya’ya çekmek için “Halal Friendly” programını başlattıklarını söyledi.

Sergey Korneyev, körfez ülkelerinden gelecek turistlere karşı ülke olarak ciddi ilgilerinin olduğunu belirtti. Korneyev, Rusya’nın daha önce Dubai, Birleşik Arap Emirlikleri ve Ortadoğu’da turizm faaliyetlerinin olmadığını da sözlerine ekledi.

Halal Friendly programının sadece yeme içmeyi kapsamayacağını söyleyen Korneev, “Bu Müslüman misafirlere karşı misafirperverlikle genel bir program olacak. Örneğin menülerde Arapça açıklamaların yer alması gibi” dedi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Birleşik Arap Emirlikleri, Dubai, Halal Friendly, Halal Friendly Rusya, Helal turizm, Rusya, Rusya Federal Turizm Ajansı, Rusya helal turizm, Rusya Turist, Rusya turizm, Sergey Korneyev,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları