Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Rusya gözünü Körfez ülkelerine dikti

10 Aralık, 2015 | 09:11

Rusya Rusya, Körfez ülkelerindeki Müslüman turistleri ülkeye çekebilmek için Halal Friendly programı başlattı.

Rusya Federal Turizm Ajansı Başkan Yardımcısı Sergey Korneyev, Körfez ülkelerinin başı çektiği Müslüman turistleri Rusya’ya çekmek için “Halal Friendly” programını başlattıklarını söyledi.

Sergey Korneyev, körfez ülkelerinden gelecek turistlere karşı ülke olarak ciddi ilgilerinin olduğunu belirtti. Korneyev, Rusya’nın daha önce Dubai, Birleşik Arap Emirlikleri ve Ortadoğu’da turizm faaliyetlerinin olmadığını da sözlerine ekledi.

Halal Friendly programının sadece yeme içmeyi kapsamayacağını söyleyen Korneev, “Bu Müslüman misafirlere karşı misafirperverlikle genel bir program olacak. Örneğin menülerde Arapça açıklamaların yer alması gibi” dedi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Birleşik Arap Emirlikleri, Dubai, Halal Friendly, Halal Friendly Rusya, Helal turizm, Rusya, Rusya Federal Turizm Ajansı, Rusya helal turizm, Rusya Turist, Rusya turizm, Sergey Korneyev,
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Merhabalar ben sitbistanliyim. Ana dilim turkce ve arnavutca ayrica sirpca da biliyorum. 5 yil dir balkan gezi programlari organizasyonu yapmaktayim. Boyle bir elemana ihtiyaciniz varsa benimle iletisime gecmenize rica ederim Ibrahim rustemi Tel. +38163i286419 watsapp wiber ibrahimi_ks@hotmail.com

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları