Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Rusya Futbolseverlere Vizeyi Kaldırdı

05 Mayıs, 2017 | 09:58
Rusya Dünya Kupası 2018

Rusya Dünya Kupası 2018

 

Rusya  Futbolseverlere Dünya Kupası 2018 İçin Vizeleri Kaldırdı

Rusya, 2018 Dünya Kupasına ev sahipliği yapacağı organizasyonu öncesinde futbolseverlere kolaylık sağlayacak bir uygulamayı hayata geçirdi. Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, Konfederasyon Kupası ve Dünya Kupası taraftarlarının Rusya’ya vizesiz girişine ilişkin yasayı imzaladı.

Rus liderin imzaladığı yasaya göre, Konfederasyon Kupası ve Dünya Kupası maçları süresince Rusya’ya spor etkinliklerini izlemek için gelen yabancı vatandaşlar ve vatanı olmayan kişilerin eletronik izleyici kartının olması halinde ülkeye vizesiz girişlerine izin verilecek.

Seyirci kartı veya fan-ID kartları “Taraftar kimliği” olarak da adlandırılıyor. “Poçta Rossii” Temmuz 2017’ye kadar Konfederasyon Kupası’nın karlarını sahiplerine ulaştıracağı bildirildi.

 


 

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Dünya Kupası 2018, Rusya, Vize Kaldırılması,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları