Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Rusya’nın en ünlüsü Sharapova

25 Temmuz, 2013 | 19:12

Rusya'nın en ünlüsü Sharapova Ünlü tenisçi Maria Sharapova, Forbes Dergisi’nin yayınladığı Rusya’nın en çok tanınan ünlüler listesinde ilk sırada yer aldı.

Çeşitli konular hakkında hazırladığı sıralı listelerle tanınan, Dünya’nın en prestijli iş dergilerinden Forbes’ın yayınladığı en çok tanınan Rus ünlüler listesinde ilk sırayı Maria Sharapova aldı.

2013 yılında kişilerin kazançları, basında çıkan haberleri ve Rus arama motoru Yandex’te arama reytingine göre hazırlanan listede, 29 milyon dolar kazanç elde eden kadın tenisçi Maria Sharapova zirvede yer aldı.

İkinci sırada ise 15 milyon dolar kazanç elde eden ünlü şarkıcı Girgoriy Leps bulunurken, 16,5 milyon dolar gelir elde eden orkestra şefi ve opera grubu yöneticisi Valeriy Gergiyev 3. sırada yer aldı.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
en ünlü Rus, Forbes Dergisi, Forbes Dergisi listeleri, Forbes Dergisi Rusya, Girgoriy Leps, Maria Sharapova, Maria Sharapova Rusya, Moskova, Rus arama motoru, Rus arama motoru Yandex, Rus tenisçi Maria Sharapova, Rusya, Valeriy Gergiyev, Valeriy Gergiyev rusya, Yandex,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları