Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Rusya, Dünya Kupası öncesi uçak bilet fiyatlarını izlemeye alacak

20 Şubat, 2018 | 13:16

Rusya, Dünya Kupası öncesi uçak bilet fiyatlarını izlemeye alacak

Rusya Federal Havacılık Kuruluşu, 2018 Dünya Futbol Kupası karşılaşmaları öncesi 10 Mart tarihinden itibaren uçak bilet fiyatlarını takibe alacak.

2018 Dünya Futbol Kupası’na az bir süre kala, Rusya Federal Havacılık Kuruluşu (Rosaviatsiya) harekete geçti. Dünya Kupası maçları öncesi 10 Mart tarihinden itibaren uçak bilet fiyatlarını takibe başlayacak.

Rusya Ulaştırma Bakanı Maksim Sokolov, uçak bilet fiyatlarını izlemeye alacaklarını açıkladı. Rus haber ajansı TASS’ın haberine göre, göre, Bakan Sokolov’un, “Rosaviatsiya, 10 Mart 2018’den itibaren havayoluyla yolcu ve yük taşımacılığı fiyatlarını düzenli olarak izleyecek.” dediği öğrenildi.

Rusya, Dünya Kupası öncesi uçak fiyatlarını izlemeye alacak

Ayrıca Ulaştırma Bakanı Maksim Sokolov’un, bilet fiyatlarındaki ihlallerin Federal Antitekel Servisi’ne (FAS) bildirilmesini de istediği gelen haberler arasında.

Rusya Federal Havacılık Kuruluşu Rosaviatsiya, daha önce havayolu şirketlerine bilet fiyatlarını artırma yasağı ve her hafta kalan bilet sayısına ilişkin rapor zorunluluğunu getirmişti.

2018 FIFA Dünya Futbol Kupası, 14 Haziran – 15 Temmuz 2018 tarihleri ​​arasında Rusya’da düzenlenecek. Şampiyonanın maçları başkent Moskova ile birlikte St.Petersburg, Kaliningrad, Volgograd, Kazan, Nizhny Novgorod, Samara, Saransk, Rostov-on-Don, Yekaterinburg ve Soçi şehirlerinde oynanacak.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Federal Antitekel Servisi, Kaliningrad, Kazan, Moskova, Nizhny Novgorod, Rosaviatsiya, Rostov-on-Don, Rusya 2018 Dünya Futbol Kupası, Rusya Federal Havacılık Kuruluşu, Rusya Ulaştırma Bakanı Maksim Sokolov, Samara, Saransk, Soçi, St. Petersburg, Uçak biletleri takibe alınıyor, Volgograd, Yekaterinburg,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları