Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Rusya ‘dan Türkler İçin Vizesiz Dolaşım Açıklaması

10 Şubat, 2017 | 10:02

Türkiye Rusya Vize

Rusya ‘dan, Türkler İçin Vizesiz Dolaşım Açıklaması

Türk Vatandaşlarının, Rusya ‘ya vizesiz girebilmesi için vizelerin kaldırılması girişimleri üzerine, Rusya ‘dan açıklama geldi. Rusya Dışilişkiler Bakanı Bostan- Harçenko açıklamasında; “Terör tehdidinin devam etmesi ve terörle mücadeleyi iyileştirme yönündeki ortak iyileştirmek için ek zamana ihtiyacın duyulması nedeniyle maalesef  mevcut kararları kaldırmak ve vize muafiyetine dönmek için henüz erken” dedi.

Rusya yetkilisi, 16 Şubat’da iki ülke arasında konsolosluk işleri konusunda görüşmelerin gerçekleşeceğini dile getirdi. Önümüzde ki hafta gerçekleşecek olan görüşmelerde iki ülkeninde bakan yardımcılarının görüşme gerçekleştireceğini aktaran Aleksandr Botsan- Harçenko; ” Türkiye ‘den Dışişleri Bakan Yardımcısı  Ümit Yardım geleceğini belirtti.”


 

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Bostan-Harçenko, Rusya, Türkler, Vize, Vizesiz, Vizesiz Dolaşım,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları