Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Rusya’dan bayraklı genç kızlar geçti!

25 Ağustos, 2014 | 13:23

Rusya’da her yıl 22 Ağustos’ta kutlanan Bayrak Günü’nün en ilginç gösterisi, Novosibirsk şehrinde yapıldı.

Rus bayrağının ilk olarak 22 Ağustos 1991 tarihinde göndere çekilmesinden sonra her yıl bu tarih, ‘Rusya Devlet Bayrağı Günü’ olarak kutlanıyor.

Rusya’nın çeşitli kentlerinde düzenlenen kutlamalar, tam bir şenlik havasında geçiyor. Bu yılın en ilginç gösterisi ise Novosibirsk şehrinde yapıldı.

150 genç kız, Rusya bayrağının renklerinden oluşan elbiselerle geçit töreni yaptı. Bayrama katılanlardan büyük alkış alan kızlar, şehrin ana caddelerinde yürüdü.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Novosibirsk, Novosibirsk bayrak günü, Rus bayrağı, Rusya, Rusya bayrak günü, Rusya Devlet Bayrağı Günü, rusya haberleri, Rusya Novosibirsk,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları