Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Rusya’dan bayraklı genç kızlar geçti!

25 Ağustos, 2014 | 13:23

Rusya’da her yıl 22 Ağustos’ta kutlanan Bayrak Günü’nün en ilginç gösterisi, Novosibirsk şehrinde yapıldı.

Rus bayrağının ilk olarak 22 Ağustos 1991 tarihinde göndere çekilmesinden sonra her yıl bu tarih, ‘Rusya Devlet Bayrağı Günü’ olarak kutlanıyor.

Rusya’nın çeşitli kentlerinde düzenlenen kutlamalar, tam bir şenlik havasında geçiyor. Bu yılın en ilginç gösterisi ise Novosibirsk şehrinde yapıldı.

150 genç kız, Rusya bayrağının renklerinden oluşan elbiselerle geçit töreni yaptı. Bayrama katılanlardan büyük alkış alan kızlar, şehrin ana caddelerinde yürüdü.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Novosibirsk, Novosibirsk bayrak günü, Rus bayrağı, Rusya, Rusya bayrak günü, Rusya Devlet Bayrağı Günü, rusya haberleri, Rusya Novosibirsk,
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları