Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Rusya, Avrupa’nın En İyi Havayolu Şirketi ‘THY’ dedi!

16 Kasım, 2018 | 10:41

Rusya, Avrupa'nın En İyi Havayolu Şirketi THY dedi!

Rusya’dan THY’ye Avrupa’nın En iyi Havayolu Şirketi ödülü geldi. THY, Business Traveller Russia and CIS Awards ödül töreninde “Avrupa’nın En İyi Havayolu Şirketi” unvanına layık görüldü.

Türk Hava Yolları (THY), Business Traveller Russia and CIS Awards ödül töreninde “Avrupa’nın En İyi Havayolu Şirketi” unvanı ödülü verildi.

Rusya, Avrupa’nın En İyi Havayolu Şirketi ‘THY’ dedi

Rusya’nın başkenti Moskova’da gerçekleştirilen gecede THY adına ödülü Rusya Genel Müdürü Turan Yardımcı aldı. Business Traveller Russia and CIS Awards her sene iş turizmi alanındaki başarılar ve inovasyonlara veriliyor.

THY Rusya Genel Müdürü Turan Yardımcı, ödül gecesinde yaptığı konuşmada, “Bu ödül Türk Hava Yolları’nın iş amacıyla seyahat edenler için hizmet kalitesinin tümü taraflı iyileştirilmesi ve geliştirilmesi ne öncelik tanıyın en iyi havayolu şirketlerinden birisi olarak itibarını kanıtlıyor.

Gün geçtikçe daha başarılı sonuçlar gösteren Türk Hava Yolları şirketi tüm dünyada ödül almaya devam ediyor” açıklamasında bulundu.

THY, Rusya’da 10 kente uçuyor

Rusya’nın 10 kentine (Moskova, St. Petersburg, Kazan, Soçi, Rostov na Donu, Yekaterinburg, Krasnodar, Ufa, Voronej ve Samara) uçan THY’nin aldığı ödül töreni, Moskova hükümetinin desteğiyle her sene gerçekleşiyor.

Ödül kazananları geleneksel şekilde dergi okuyucuları ve iş amacıyla seyahat edenler kişiler tarafından seçilirken, 2016’da verilmeye başlanan ödül, 39 farklı kategoride İş Turizmi alanında liderleri belirlemekte.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Avrupa’nın En İyi Havayolu Şirketi, Business Traveller Russia and CIS Awards, Moskova, Rusya THY dedi, THY, Turan Yardımcı, Türk Hava Yolları,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları