Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Rusya, 2018 Dünya Kupası için 1 milyondan fazla turist bekliyor

30 Ocak, 2014 | 18:08

rusya-dunya-kupasi 2018 yılında Rusya’nın ev sahipliğinde düzenlenecek Dünya Kupası finallerinde hedef 1 milyondan fazla yabancı turist…

Rusya 2018 Organizasyon Komitesi’nin toplantısına katılan Rusya Federasyonu Spor Bakanı Vitali Mutko’nun burada yaptığı açıklamada 2018 yılında Rusya’da düzenlenecek Dünya Kupası finallerine 1 milyondan fazla yabancı turistin geleceğini söyledi.

Konuyla ilgili olarak açıklama yapan organizatörler, 2018 Dünya Kupası için 3 milyondan fazla biletin satılacağını tahmin ediyor.

Devlet Başkanı Vladimir Putin’in başkanlığında düzenlenecek Rusya 2018 Dünya Kupası Organizasyon Komitesi Denetim Kurulu toplantısının bu yılın Eylül – Ekim aylarında düzenlenmesi planlanıyor.

Devlet bakanlıkları tarafından hazırlanacak raporların ele alınacağı Koordinasyon Kurulu toplantısı ise Organizasyon Komitesi Başkan Yardımcısı İgor Şuvalov’un başkanlığında 4 Mart’ta yapılacak.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Dünya Kupası, Dünya Kupası finalleri, Rusya, Rusya 2018 Dünya kupası, Rusya dünya kupası, Rusya Federasyonu, rusya haberleri, Vladimir Putin, Vladimir Putin Rusya,
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları