Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Rusya, 2018 Dünya Kupası için 1 milyondan fazla turist bekliyor

30 Ocak, 2014 | 18:08

rusya-dunya-kupasi 2018 yılında Rusya’nın ev sahipliğinde düzenlenecek Dünya Kupası finallerinde hedef 1 milyondan fazla yabancı turist…

Rusya 2018 Organizasyon Komitesi’nin toplantısına katılan Rusya Federasyonu Spor Bakanı Vitali Mutko’nun burada yaptığı açıklamada 2018 yılında Rusya’da düzenlenecek Dünya Kupası finallerine 1 milyondan fazla yabancı turistin geleceğini söyledi.

Konuyla ilgili olarak açıklama yapan organizatörler, 2018 Dünya Kupası için 3 milyondan fazla biletin satılacağını tahmin ediyor.

Devlet Başkanı Vladimir Putin’in başkanlığında düzenlenecek Rusya 2018 Dünya Kupası Organizasyon Komitesi Denetim Kurulu toplantısının bu yılın Eylül – Ekim aylarında düzenlenmesi planlanıyor.

Devlet bakanlıkları tarafından hazırlanacak raporların ele alınacağı Koordinasyon Kurulu toplantısı ise Organizasyon Komitesi Başkan Yardımcısı İgor Şuvalov’un başkanlığında 4 Mart’ta yapılacak.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Dünya Kupası, Dünya Kupası finalleri, Rusya, Rusya 2018 Dünya kupası, Rusya dünya kupası, Rusya Federasyonu, rusya haberleri, Vladimir Putin, Vladimir Putin Rusya,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları