Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Rusların milli içkisi hakkında bilmek istedikleriniz Votka Müzesi’nde

23 Kasım, 2013 | 16:59

rusya-votka Rusya’nın milli içkisi votka hakkında bilmek istediğiniz her şey ve daha fazlası Votka Müzesi’nde sizleri bekliyor.

Votkanın Çar Korkunç İvan zamanında yaygınlaştığını biliyor muydunuz? Votka neden 40 derece alkollü? Votka kültürü Rusya’ya ne zaman yerleşti? Votka hakkında merak ettiğiniz tüm soruların cevabı Metro Partizanskaya yakınlarındaki Votka Müzesi’nde…

MoskovaLife’da yer alan habere göre, Rus votkasının tarihini, ilk votkaların nasıl yapıldığını, Rusya’da meyhane kültürünün nasıl geliştiğini öğrenebileceğiniz bu müze her gün 10.00-20.00 saatleri arasında sizleri bekliyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Rusya, rusya haberleri, Rusya milli içkisi, Rusya müze, Rusya votka, Rusya votka müzesi, votka müzesi,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları