Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Rusların Mayıs Ayı Tatil Tercihleri; Türkiye, Yunanistan ve Kıbrıs

05 Nisan, 2017 | 09:19
ATOR Başkanı Maya Lomidze

ATOR Başkanı Maya Lomidze

 

Rusya Tur Operatörleri Birliği (ATOR), Rusların Mayıs Ayı Tatil Tercihleri; Türkiye, Yunanistan ve Kıbrıs Olduğunu Belirtti.

Rusya Tur Operatörleri Birliği (ATOR), Rus turistlere, bu yıl içinde 29 nisan – 1 mayıs ve 6 – 9 mayıs arasında kullanacakları mayıs tatili için en fazla Türkiye, Yunanistan ve Kıbrıs turlarının satıldığını açıkladı.

ATOR Başkanı Maya Lomidze, Rus basınına yaptığı açıklamada ” Mayıs tatili için, Türkiye, Yunanistan ve Kıbrıs gibi plaj destinasyonları lider konumunda. Uzakdoğu bölgelerinden birincilik Tayland‘ın. Çekya, gezi destinasyonu olsa da top 5’e girmeyi başardı. Rusya’daki tatil yerleri ise beşinci sırada yer alıyor. Satış hacmi bakımından önce Krasnodar bölgesi ve Kırım, ardından Moskova ve Saint Petersburg geliyor.”diye konuştu.

ATOR Başkanı Maya Lomidze, Mayıs tur satışları verilerinin, dış turizmde canlanma olduğunu ve iç turizmdeki olumlu dinamiğin sürdüğünü gösterdiklerinin altını çizdi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
ATOR, ATOR Başkanı Maya Lomidze, Mısır, Rus turistler, Türkiye, Yunanistan,
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Merhabalar ben sitbistanliyim. Ana dilim turkce ve arnavutca ayrica sirpca da biliyorum. 5 yil dir balkan gezi programlari organizasyonu yapmaktayim. Boyle bir elemana ihtiyaciniz varsa benimle iletisime gecmenize rica ederim Ibrahim rustemi Tel. +38163i286419 watsapp wiber ibrahimi_ks@hotmail.com

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları