Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Rusların Mayıs Ayı Tatil Tercihleri; Türkiye, Yunanistan ve Kıbrıs

05 Nisan, 2017 | 09:19
ATOR Başkanı Maya Lomidze

ATOR Başkanı Maya Lomidze

 

Rusya Tur Operatörleri Birliği (ATOR), Rusların Mayıs Ayı Tatil Tercihleri; Türkiye, Yunanistan ve Kıbrıs Olduğunu Belirtti.

Rusya Tur Operatörleri Birliği (ATOR), Rus turistlere, bu yıl içinde 29 nisan – 1 mayıs ve 6 – 9 mayıs arasında kullanacakları mayıs tatili için en fazla Türkiye, Yunanistan ve Kıbrıs turlarının satıldığını açıkladı.

ATOR Başkanı Maya Lomidze, Rus basınına yaptığı açıklamada ” Mayıs tatili için, Türkiye, Yunanistan ve Kıbrıs gibi plaj destinasyonları lider konumunda. Uzakdoğu bölgelerinden birincilik Tayland‘ın. Çekya, gezi destinasyonu olsa da top 5’e girmeyi başardı. Rusya’daki tatil yerleri ise beşinci sırada yer alıyor. Satış hacmi bakımından önce Krasnodar bölgesi ve Kırım, ardından Moskova ve Saint Petersburg geliyor.”diye konuştu.

ATOR Başkanı Maya Lomidze, Mayıs tur satışları verilerinin, dış turizmde canlanma olduğunu ve iç turizmdeki olumlu dinamiğin sürdüğünü gösterdiklerinin altını çizdi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
ATOR, ATOR Başkanı Maya Lomidze, Mısır, Rus turistler, Türkiye, Yunanistan,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları