Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Ruslar’dan Nazım Hikmet oyunu

28 Şubat, 2014 | 15:25

nazim-hikmet-rusya Nazım Hikmet’in “Ferhat ile Şirin” oyunundan esinlenerek yazılan “Kraliçe Aşk”, Rusya’nın Omsk Belediyesi Drama Tiyatrosu tarafından Antalya’da sahnelenecek.

(AA) Omsk Belediyesi Drama Tiyatrosu, Nazım Hikmet’in “Ferhat ile Şirin” oyunundan esinlenerek yazılan “Kraliçe Aşk” oyununu Antalyalılarla buluşturacak.

AKM Aspendos Salonu’nda 2-3 Mart tarihinde sahnelenecek oyun öncesi, AKM Fuayesi’de Nazım Hikmet’in Omsk Belediye Tiyatrosu’ndaki çalışmaları ve oyunun prova süresince çekilmiş fotoğrafları sergilenecek.

Oyunu, tiyatroseverler ücretsiz izleyebilecek.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
AKM Aspendos Salonu, AKM Aspendos Salonu Antalya, AKM Fuayesi, Ferhat ile Şirin, Ferhat ile Şirin Nazım Hikmet, Ferhat ile Şirin oyunu, Kraliçe Aşk, Kraliçe Aşk oyunu, Kraliçe Aşk Rusya, Nâzım Hikmet, Nazım Hikmet oyunları, nazım hikmet rusya, Nazım Hikmet şiirleri, Omsk, Omsk Belediyesi, Omsk Belediyesi Rusya, Omsk Rusya, Rusya, rusya haberleri,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları