Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Ruslar’dan Nazım Hikmet oyunu

28 Şubat, 2014 | 15:25

nazim-hikmet-rusya Nazım Hikmet’in “Ferhat ile Şirin” oyunundan esinlenerek yazılan “Kraliçe Aşk”, Rusya’nın Omsk Belediyesi Drama Tiyatrosu tarafından Antalya’da sahnelenecek.

(AA) Omsk Belediyesi Drama Tiyatrosu, Nazım Hikmet’in “Ferhat ile Şirin” oyunundan esinlenerek yazılan “Kraliçe Aşk” oyununu Antalyalılarla buluşturacak.

AKM Aspendos Salonu’nda 2-3 Mart tarihinde sahnelenecek oyun öncesi, AKM Fuayesi’de Nazım Hikmet’in Omsk Belediye Tiyatrosu’ndaki çalışmaları ve oyunun prova süresince çekilmiş fotoğrafları sergilenecek.

Oyunu, tiyatroseverler ücretsiz izleyebilecek.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
AKM Aspendos Salonu, AKM Aspendos Salonu Antalya, AKM Fuayesi, Ferhat ile Şirin, Ferhat ile Şirin Nazım Hikmet, Ferhat ile Şirin oyunu, Kraliçe Aşk, Kraliçe Aşk oyunu, Kraliçe Aşk Rusya, Nâzım Hikmet, Nazım Hikmet oyunları, nazım hikmet rusya, Nazım Hikmet şiirleri, Omsk, Omsk Belediyesi, Omsk Belediyesi Rusya, Omsk Rusya, Rusya, rusya haberleri,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları