Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Ruslar Eurasia için Antalya’ya çıkartma yapacak!

02 Mart, 2018 | 10:14

Ruslar Eurasia Antalyaya çıkartma yapacak

Nisan ayında Antalya’da organize edilecek olan Eurasia Airshow Havacılık Fuarı’na en geniş katılımın Rusya tarafından sağlanacağı belirtildi. Ruslar, Eurasia Airshow’a Rosoboroneksport, Rostek, OAK, Suhoy Sivil Uçakları ve Yamal Havayolu şirketiyle adeta Antalya’ya çıkartma yapacak.

25-29 Nisan tarihlerinde Antalya’da organize edilecek olan Eurasia Airshow Havacılık Fuarı’na en geniş katılımın Rusya tarafından sağlanacağı belirtildi. Ruslar, Eurasia Airshow’a Rosoboroneksport, Rostek, OAK, Suhoy Sivil Uçakları ve Yamal Havayolu şirketiyle Antalya’ya çıkartmaya hazırlanıyor.

Eurasia Airshow CEO’su Ferhat Yenibertiz, Türkiye’nin şimdiye kadar olan en büyük organizasyonlarından birini gerçekleştirmeyk için hazırlıklarını sürdürdüklerini söyleyerek, Antalya’daki organizasyonda Cumhurbaşkanlığı ve Savunma Bakanlığı’nın desteğinin olduğunu ifade etti.

Eurasia Airshow Antalya Havalimanı’nda düzenlenecek

25-29 Nisan tarihlerinde Antalya Havalimanı’nda düzenlenecek Eurasia Airshow’un 300 bin m² alanda gerçekleştirileceğini belirten Ferhat Yenibertiz, “Fuar 30 bin m² kapalı alanda yapılacak. 300’e yakın marka, Airbus, Boeing, Bombardier gibi üreticilerin yanında, havaalanı aydınlatma şirketlerinden, tesisat üreticilerine bir çok oldukça geniş bir yelpazeye sahip bir katılımcı grubu olacak’ dedi.

Eurasia Airshow CEO’su Ferhat Yenibertiz, Antalya’daki Eurasia Airshow’a Rusya’nın çeşitli şirketleriyle oldukça geniş şekilde temsil edileceğinin altını çizerek, ‘Rostek, Suhoy Sivil Uçakları şirketleri, OAK (Birleşik Uçak İnşaat Kuruluşu), Rosoboroneksport ve Yamal Havayolu şirketinin katılımı hakkında onay geldi.” şeklinde konuştu.

Yeni nesil 60 uçak için girişimler sürüyor

Ferhat Yenibertiz, Rusya’nın ayrıca Roskosmos, İrkut ve Vertoletı Rossii şirketleriyle de görüşmelerin sürdürdüklerini belirterek Airshow’a ayrıca Belçika, Pakistan, İtalya, İngiltere, Fransa, Çekya, Ukrayna, ABD ve İran başta olmak üzere olmak üzere en az 15 ülkeden ünlü marka temsilcilerinin katılmasını beklediklerini söyledi.

Yenibertiz son olarak dünyanın çeşitli ülkelerinden yeni nesil 60 uçağı da fuara getirmeyi düşündüklerini ifade ederken, 6-7 ülkeden havacılık alanında milli takımların Antalya’da düzenlenecek fuara gelmesi için görüşmelerin halen devam ettiğini açıkladı.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Antalya Eurasia Airshow Havacılık Fuarı, Antalya Havalimanı, Eurasia Airshow CEO'su Ferhat Yenibertiz, OAK, Rosoboroneksport, Rostek, Rusya çıkartma yapacak, Suhoy Sivil Uçakları, Yamal Havayolu,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları