Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Ruslar Antalya’nın doğal güzelliklerini jeep safari turlarıyla görüyor

24 Mayıs, 2012 | 10:31

Antalya’nın Manavgat ilçesine bağlı Oymapınar ve İbradı ilçesi Ormana beldelerinde yaz dönemi jeep safari turları başladı. Bölgede safari turlarına en fazla Rus turistler ilgi gösteriyor.

Unser Tour Turizm Seyahat Acentesi Sahibi ve doğa turları uzmanı Aziz Günyeli, safari turlarına en fazla Rus turistlerin ilgi gösterdiğini söyledi. Geçen yıl 14 bin turisti Toroslar’da jeep safari turuna çıkardıklarını belirten Günyeli, bunun 10 binini Rusların oluşturduğunu kaydetti. Safari turlarına Rus entelektüel turistlerin yoğun ilgi gösterdiğini belirten Günyeli, turlara Rusların dışında Alman, İngiliz, Çek Cumhuriyeti, Belçika, Hollanda ve İskandinav turistlerin de ilgi gösterdiğini ifade etti. Günyeli, Rus turistlere jeep safari turuyla Selge Antik Kent, Seleukeia Antik Kent, Oymapınar Barajı, Altınbeşik Mağarası, Eynif Ovası, tarihi Ormana Evleri, Beşkonak Köprülü Kanyon, Simoğlu Mağarası ve rafting yapılan bölgeyi gezdirdiklerini söyledi.

Rus Mobaly Turizm Seyahat Acentesi Sahibi Andrey Baranov, Türkiye’de geçen 69 bin Rus turistin jeep safari turuna çıktığını ve bunun 41 bin 470’nin Antalya bölgesinde gerçekleştiğini belirtti. Baranov, Rus turistlerin Antalya bölgesinde jeep safari turunda pilot bölgenin Oymapınar olduğunu kaydetti.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Antalya, Antalya doğal güzellikler, Antalya doğal güzellikleri, Antalya jeep safari, Antalya Manavgat, jeep safari, jeep safari turları, Manavgat, Ruslar, Ruslar Antalya, Unser Tour Turizm Seyahat Acentesi,
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları