Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Rus Viyolonsel Rudin’den müzik ziyafeti

08 Şubat, 2014 | 13:26

rus-viyolonsel-rudin Antalya Devlet Senfoni Orkestrası’nın konserinde sahne alan Rus Viyolonsel Alexander Rudin, müzikseverlere unutamayacakları anlar yaşattı.

İranlı şef Alexander Rahbari’nin yönettiği orkestra, Antalya Kültür Merkezi’nde müzikseverlerle buluştu. Konsere yerli ve yabancı vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi.

Rudin, konserin ilk bölümünde Antonin Dvorak’un “Viyolonsel Konçertosu”, ikinci bölümde ise Sergei Rachmaninov’un “Senfoni No: 2” eserini sanatseverlerle buluşturdu.

Alexander Rudin Kimdir?

Viyolensel ve piyano eğitimi alan Moskova doğumlu Rudin, 1976-1982 yılları arasında çalışmalarıyla pek çok uluslararası ödül aldı. Solist olarak Royal Filarmoni, Viyana Senfoni, Münih Oda orkestralarında çalışan Rudin ayrıca orkestra şefi olarak pek çok orkestra ile çalıştı.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Alexander Rahbari, Alexander Rudin, Alexander Rudin Kimdir, Antalya Devlet Senfoni Orkestrası, Antalya Kültür Merkezi, Münih Oda orkestrası, Royal Filarmoni, Viyana Senfoni, Viyolonsel, Viyolonsel Alexander Rudin,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları