Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Rus Viyolonsel Rudin’den müzik ziyafeti

08 Şubat, 2014 | 13:26

rus-viyolonsel-rudin Antalya Devlet Senfoni Orkestrası’nın konserinde sahne alan Rus Viyolonsel Alexander Rudin, müzikseverlere unutamayacakları anlar yaşattı.

İranlı şef Alexander Rahbari’nin yönettiği orkestra, Antalya Kültür Merkezi’nde müzikseverlerle buluştu. Konsere yerli ve yabancı vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi.

Rudin, konserin ilk bölümünde Antonin Dvorak’un “Viyolonsel Konçertosu”, ikinci bölümde ise Sergei Rachmaninov’un “Senfoni No: 2” eserini sanatseverlerle buluşturdu.

Alexander Rudin Kimdir?

Viyolensel ve piyano eğitimi alan Moskova doğumlu Rudin, 1976-1982 yılları arasında çalışmalarıyla pek çok uluslararası ödül aldı. Solist olarak Royal Filarmoni, Viyana Senfoni, Münih Oda orkestralarında çalışan Rudin ayrıca orkestra şefi olarak pek çok orkestra ile çalıştı.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Alexander Rahbari, Alexander Rudin, Alexander Rudin Kimdir, Antalya Devlet Senfoni Orkestrası, Antalya Kültür Merkezi, Münih Oda orkestrası, Royal Filarmoni, Viyana Senfoni, Viyolonsel, Viyolonsel Alexander Rudin,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları