Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Rus uçağına bomba ihbarı

06 Aralık, 2010 | 19:34

Almanya’nın başkenti Berlin’deki Schönefeld havaalanında Rus havayolu şirketi Aeroflot’un bir uçağında bomba araması yapıldı.

Alman haber ajansı ve daha birçok medya kuruluşuna gönderilen bomba ihbarı üzerine harekete geçen Berlin polisi, pazartesi sabahı Moskova’ya kalkacak uçağı boşalttı. Polis sözcüsünün yaptığı açıklamaya göre, Schönefeld havaalanının ücra köşesine alınan uçağın içinde özel eğitilmiş köpeklerle patlayıcı madde arandı. Hava alandaki diğer uçuşlar ise sekteye uğramadı.

Aeroflot’un uçağı SU 112 numaralı uçuşu ile saat 9:50’de Moskova’ya hareket edecekti. Uçakta Moskova üzerinde vatanlarına sınır dışı edilecek 45 Vietnamlı bulunuyordu. Bu kişilerin sınır dışı edilmemesi için Berlin’de protestolar düzenlenmişti.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Almanya Berlin, Berlin Schönefeld Havaalanı, Moskova, Rus Uçağı Bomba, Rus Uçak, Schönefeld Havaalanı Bomba,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları