Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Rus turizmci, Somali için yardım kampanyası başlattı

26 Ağustos, 2011 | 10:47

Rus turizmci, açlıkla mücadele eden yardıma muhtaç Somali halkına yardım kampanyası başlattı.

Rus Mobaly Turizm Seyahat Acentesi Genel Müdürü Andrey Baranov(Ahmet Baranov), Moskova’da Doğu Afrika ülkesi Somali halkına yardım kampanyası başlattıklarını söyledi. Kendisinin 2 yıl önce Müslüman olduğunu aktaran Baranov, bir insan olarak Somali halkını televizyon ekranlarında izleyince insanlığından utandığını kaydetti.

Moskova ve dünyanın büyük metropol şehirlerinde yenmeyen ekmek ve yemeklerin çöpe döküldüğünü görünce yüreğinin sızladığını belirten Baranov, dünyanın 5 metropol şehrinden bir günde çöpe atılan yiyeceklerin Somali halkını 3 ay rahatlıkla besleyebileceğini söyledi.

Baranov, “Bir Müslüman ve insan olarak Somali’de insanların açlıktan ölmesi beni utandırıyor. Çok zoruma gidiyor. Somalili kardeşlerimize destek için Moskova’da yardım kampanyası başlattık. Moskova ve St. Petersburg’ta topladığımız yardımları bayram sonrası Somali’ye göndereceğiz. Açlıktan kemikleri dışarı çıkmış çocukları görünce çok üzülüyorum.” diye konuştu.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Ahmet Baranov, Rus turizmci, Rus turizmciler, Rus turizmciler Somali, Ruslar, Somali, Somali haberleri, Turizm Haberleri,
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları