Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Rus turistlerin yeni gözdesi Yunanistan

31 Mayıs, 2016 | 13:15

Rus turistlerin yeni gözdesi Yunanistan

Rusya ile yaşanan uçak krizi sonrası Türkiye’ye alternatif rotalar arayan Rus turistler Yunanistan’a yöneldi

Uçak krizinin ardından Türkiye’ye gelen Rus turist sayısı bıçak gibi kesilmişti. Rus turistlerin Türkiye yerine Yunan Adaları, Güney Kıbrıs ve Tunus’a yöneldi.

İzvestiya gazetesi, Rus turistlerin bu yıl en çok tercih ettiği bölgelerin Yunanistan, Kıbrıs ve Tunus olduğunu yazdı. Rusya Federal Turizm Ajansı’na dayandırılan habere göre, Mayıs ayında Rus turistlerin Tunus’a olan ilgisi 2015’e kıyasla yüzde 78 arttı. Rusya, Bulgaristan, Tayland ve Vietnam sahillerini tercih edenlerde ise yüzde 60’ın üzerinde bir artış kaydedildi.

Kıbrıs’a giden Rusların sayısı iki kat, tercihini Karadağ’dan yana kullananların sayısı ise yüzde 37 arttı. İlk 10’da sırasıyla Yunanistan, Kıbrıs, Tunus, Rusya, Bulgaristan, Tayland, İspanya, Vietnam, Karadağ ve İtalya yer aldı (NationalTurk)

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Rus turistler, Rusya, Rusya Federal Turizm Ajansı, Rusya turizm, Turizm, Yunan Adaları, Yunanistan,
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Merhabalar ben sitbistanliyim. Ana dilim turkce ve arnavutca ayrica sirpca da biliyorum. 5 yil dir balkan gezi programlari organizasyonu yapmaktayim. Boyle bir elemana ihtiyaciniz varsa benimle iletisime gecmenize rica ederim Ibrahim rustemi Tel. +38163i286419 watsapp wiber ibrahimi_ks@hotmail.com

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları