Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Rus turistlerin Türkiye’ye akını sonbaharda da devam edecek!

15 Ağustos, 2018 | 17:54

Rus turistlerin Türkiye'ye akını sonbaharda da devam edecek!

Rus turistlerin Türkiye’ye akını sonbaharda da devam edecek. Rusya turizm pazarındaki Türkiye satışları sonbaharda da yüzleri güldürüyor. Tur operatörleri ağustos ve eylülde rekorlar kırılacağını dile getiriyor.

Rus turizm pazarındaki Türkiye satışları sonbaharda da yüzleri güldürecek. Tur operatörleri ağustos ve eylülde rekorlar kırılacağını dile getiriyor.

Yaz sezonunun sonuna doğru indirim beklentisine girerek tatillerini erteleyen Rus tatilciler, şimdiden eylül ayında rezervasyonlarını yapmaya başladı.

Rus turistlerin Türkiye’ye akını sonbaharda da devam edecek!

Tur operatörleri, Dünya Kupası sonrası satışlarda, dönemsel ortalamalara göre, yüzde 15 ile 25 artış yaşandığını açıkladı.

Ertelenmiş talebin beklenen oranda gerçekleştiğini belirten Intourist Operasyon Müdürü Sergei Tolchin, Türkiye turlarının haziran ayından daha iyi bir performans gösterdiğini belirtti.

Uçuş planlarının da iyi şekilde organize edildiğine değinen Tolchin, böylelikle ağustos ve eylül aylarında Antalya ve Dalaman’a inen turist sayısında rekorlar gerçekleşeceğini ifade etti.

Bazı önemli tur şirketleri de Rusya’da Ağustos ve Eylül için benzer yönde tahminler ifade etmekte. Turlardan bazıları, talep yoğunluğundan dolayı ağustos-eylül döneminde bölgedeki popüler otellerin oda sayısında yetersizliklerin hissedilmeye başladığını duyurdu.

Ayrıca tur operatörleri rezervasyonlardaki derinliğin 2018’in Kasım ayına kadar ulaştığını açıkladılar.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Rus tatilciler, Rus Turist, Rusya, Sergei Tolchin, Tur Operatörleri, Türkiye,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları