Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Rus turistleri en çok rahatsız eden neden yol arkadaşları!

29 Kasım, 2018 | 10:50

Rus turistleri en çok rahatsız eden neden yol arkadaşları!

Türkiye’yi ziyaret edenler içinde ilk sıralarda yer alan Rus turistleri öncelikli rahatsızlık sebebi temizliğe özen göstermeyen yol arkadaşları.

Türkiye’yi ziyaret edenler içinde ilk sıralarda yer alan Rus turistleri öncelikli rahatsızlık sebebi temizliğe özen göstermeyen yol arkadaşları olduğu ortaya çıktı.

Rus turistleri en çok rahatsız eden neden yol arkadaşları

Online gezi servisi Momondo, paket tur tatillerinde Rusya vatandaşı turistleri en çok nelerin rahatsız ettiği konusunda bir anket gerçekleştirdi. Yapılan ankete göre de, Rus turistler için öncelikli rahatsızlık sebebi temizliğe özen göstermeyen yol arkadaşları olduğu ortaya koyuldu.

Bu konuda ikinci sırayı ise % 37’lik payla memnuniyet duymayan, her şeyden şikayet eden ve teşekkür etmesini dahi bilmeyen turistler paylaştı. Yüzde 35’lik bir kesim ise en çok “yol arkadaşlarının sorumsuzluğu nedeniyle güzergah değiştirmek zorunda kalmaktan” rahatsız.

Bu yılın Ekim ayında bir başka online gezi servisi Ostrovok.ru’nun gerçekleştirdiği ankette ise Rusyalı kadınların otellerde en çok personelin nezaketsizliğinden şikayet ettiği ortaya koymuştu. Erkekler için bir numaralı rahatsızlık konusu odalarda ses yalıtımının yetersiz oluşu.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Momondo, Ostrovok, Rus turistler, Tatil, Turizm, Yol arkadaşları,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları