Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Rus turistlere vizesiz süre müjdesi

17 Mayıs, 2013 | 16:56

Rusya vatandaşlarının Türkiye’de vizesiz kalma süresi 30 günden 60 güne uzatıldı. Bugün yürürlüğe giren yeni kurallar 31 Aralık 2013’e kadar geçerli olacak.

Türkiye Kültür ve Turizm Bakanlığı Moskova müşavirliğinden yapılan açıklamaya göre ilgili karar Bakanlar Kurulu tarafından kabul edildi ve Resmi Gazete’de yayınlandıktan sonra uygulanmaya konuldu. Müşavirliğin açıklamasında, “Rusya pasaportu sahipleri için vizesiz kalma süresi 30 günden 60’a uzatıldı. Yeni kurallar bugünden itibaren yürürlüğe giriyor ve 31 Aralık 2013 tarihine kadar geçerli olacak.” denildi.

Rus vatandaşların Türkiye’de kalacağı süre 180 günlük dönemde 90 günü geçemeyecek.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Moskova, Rus turistler vizesiz, Rusya Vize, Rusya vize süresi, Rusya vizesi, Rusya Vizesiz, Rusya vizesiz süre,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları