Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Rus turistlere vizesiz süre müjdesi

17 Mayıs, 2013 | 16:56

Rusya vatandaşlarının Türkiye’de vizesiz kalma süresi 30 günden 60 güne uzatıldı. Bugün yürürlüğe giren yeni kurallar 31 Aralık 2013’e kadar geçerli olacak.

Türkiye Kültür ve Turizm Bakanlığı Moskova müşavirliğinden yapılan açıklamaya göre ilgili karar Bakanlar Kurulu tarafından kabul edildi ve Resmi Gazete’de yayınlandıktan sonra uygulanmaya konuldu. Müşavirliğin açıklamasında, “Rusya pasaportu sahipleri için vizesiz kalma süresi 30 günden 60’a uzatıldı. Yeni kurallar bugünden itibaren yürürlüğe giriyor ve 31 Aralık 2013 tarihine kadar geçerli olacak.” denildi.

Rus vatandaşların Türkiye’de kalacağı süre 180 günlük dönemde 90 günü geçemeyecek.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Moskova, Rus turistler vizesiz, Rusya Vize, Rusya vize süresi, Rusya vizesi, Rusya Vizesiz, Rusya vizesiz süre,
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları