Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

“Rus turistlerin Türkiye’den başka alternatifi yok!”

04 Aralık, 2015 | 10:03

Rusya Turizm Rusya Tur Operatörleri Birliği Başkanı, Türkiye’ye alternatif makul fiyatlı ülke bulmanın zor olduğunu söyledi.

Rusya’ya ait uçağın angajman kuralları gereği Suriye sınırında düşürülmesiyle başlayan krizin turizmi nasıl etkileyeceği merak konusu. Turizm konusunda bir çok farklı düşüncenin hakim olduğu şu günlerde Rusya Tur Operatörleri Birliği’nin en etkili ismi de konuya ilişkin fikirlerini dile getirdi.

Rusya Tur Operatörleri Birliği Başkanı Maya Lomidze, gazetecilere yaptığı açıklamada “Hiçbir plaj destinasyonu Türkiye’ye alternatif makul fiyatlı hizmet alternatifi sunamaz” ifadelerini kullandı.

Türkiye otellerinin fiyat, mesafa ve her şey dahil sistemi nedeniyle avantaj sunduklarını belirten Maya Lomidze, “Yunanistan bu pakete yakın hizmet sunuyor, ancak bu ülkeyle vize rejimi var. Rusya’da sayıları sadece 21 olan biyometrik vize merkezleri yeterli değil. Eğer Türkiye’ye alternatif bulunacaksa, bu merkezlerin sayıları artırılmalı” şeklinde konuştu.

Maya Lomidze, güvenlik ve otel sayısının azlığı nedeniyle Kuzey Afrika ülkelerinin ise Türkiye’nin alternatifi olamayacağına da sözlerine ekledi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Maya Lomidze, Maya Lomidze Rusya, Rusya, rusya haberleri, Rusya Tur Operatörleri, Rusya uçağı, Rusya-Türkiye, Tur Operatörleri,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları