Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Rus turistler Side Manavgat destinasyonuna gösteriyor

24 Mart, 2012 | 15:33

Rusların, MITT Moskova Fuarı’nda Side-Manavgat destinasyonuna gösterdiği yakın ilgi turizmcileri sevindirdi.

Side-Manavgat Turizm İşletmecileri Derneği(Side-TUDER) Başkanı Cengiz Haydar Barut, yaptığı yazılı açıklamada, Rusların MITT Moskova Fuarı’nda bölge destinasyonu standına gösterdiği yakın ilginin turizmcileri sevindirdiğini kaydetti.

Geçen yıl Antalya’ya gelen 11 milyon turist zenginliği bakımından Alman ve Rus turistlerin başa baş gittiğini belirten Barut, Rus turizmi açısından 2012 yılından çok umutlu olduklarını ifade etti. Rusların alışveriş düşkünün olduğunun altını çizen Barut, yeni sezonda Rus turistlerin pazar canlılığı oluşturarak esnafın yüzünü güldüreceğini kaydetti.

“2012 ‘ de iyi bir sezon geçireceğiz”

Barut, “Rusların bölge destinasyonuna gösterdiği yakın ilgi turizmcileri çok sevindirdi. 2012’de iyi bir sezon geçireceğimize inanıyorum. Rusların alışveriş yapma kültürü pazarlara canlılık katacaktır.” dedi.

Barut, MITT Moskova’dan sonra Ukrayna UITT Fuarı’na katılacaklarını da bildirdi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Manavgat, MITT, MITT Moskova, MITT Moskova Fuarı, Moskova Fuarı, Rus turistler, rus turizmi, Rusların bölge destinasyonu, Side, Türkiye Rus Turist, Ukrayna UITT Fuarı,
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları