Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Rus turistler en çok Prag, Tallinn ve Barcelona’ya gitti / Listede İstanbul yok

27 Ocak, 2014 | 11:22

Barcelona

Rusya’da yapılan bir araştırmaya göre Rus turistler, tur paketsiz ve bağımsız olarak en çok Prag, Tallinn ve Barcelona şehirlerine gitti. Listede İstanbul ve Antalya yer almadı.

Rusya’da çok popüler olan rezervasyon sitelerinden Oktogo.ru’nun açıkladığı verilere göre bağımsız hareket eden ve tur paketi kullanmayan Rus turistler 2013 yılında en çok Çek Cumhuriyeti’nin başkenti Prag, Estonya’nın başkenti Tallinn ve İspanya‘dan Barcelona şehirlerine tatile gitti.

Prag, Tallinn ve Barcelona’yı ise İtalya’dan Roma ve Milano, Fransa’nın başkenti Paris, Letonya’nın başkenti Riga, Ukrayna’nın başkenti Kiev, Avusturya’nın başkenti Viyana ve Finlandiya’nın başkenti Helsinki izledi.

İnternet sitesinin araştırmasına göre Rus turistler 2013 yılında ortalama 4 gün tatil yaptı ve günde ortalama 117 dolar para harcadı. Geçen sene Rusyalı turistlerin internet üzerinden yaptıkları bağımsız rezervasyonlar bir önceki yıla göre üç kat arttı. Oktogo.ru’nun verilerine göre, bağımsız seyahat eden Rusyalı turistler geçen sene en uzun Prag’da (ortalama beş gün), en kısa Helsinki’de (iki gün) tatil yaptı.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Barcelona, oktogo.ru, Prag, Rus turistler, rus turistler nerelere gitti, Rusya, rusya haberleri, tallinn,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları