Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Rus turistin son kararı: Türkiye

20 Mayıs, 2015 | 13:58

Global Connection, 19 Mayıs’ta çıkan turizm özel yayınıyla tatil cenneti Türkiye’nin turistler tarafından pek de bilinmeyen cevherlerini Rus okurlarıyla buluşturdu.

Turizm denince akla gelenden çok daha fazlasını barındıran Türkiye’nin potansiyelini Rus okurlara götüren gazete, Türkiye tatiline bakış açısını yeni bir perspektife taşıdı.

İşte Global Connection’ın Türkiye yazısından satır başları;

Türkiye’nin En Güzel Plajları

Ege ve Akdeniz kıyılarını çevreleyen, dantel gibi örülmüş koylar, incecik kumlu plajlar, gizli cennetlerin mağara ve şelalelerini saklayan ağaçlar.Türkiye’nin plajlarına gelenler akvaryum gibi denizin ve tertemiz sahillerin müdavimi oluyor.

Ayvazovski’nin Denizi

Bir yanda tarihi çarşılarda otantik ürünler, diğer yanda lüks AVM’lerde dünyaca ünlü markalar. Hem alışveriş tutkunlarına geniş bir yelpaze sunan, hem de büyülü atmosferiyle ziyaretçilerini etkileyen Türkiye her yıl giderek büyüyen bir alışveriş turizmi merkezi olmaya devam ediyor. Global Connection İstanbul’un dinamizmiyle tanışmayı ve eşsiz bir alışveriş deneyimi yaşamak isteyen herkesi bu yıl beşincisi düzenlenecek olan Shopping Fest’e davet ediyor.

40 Yıl Hatıra Değen Kahveler

1517 yılında Osmanlı’nın Yemen Valisi Özdemir Paşa’nın lezzetine hayran kalmasıyla İstanbul’a getirdiği kahve, kültürümüzün vazgeçilmezi oldu. Türkiye’nin dört köşesinden her biri 40 yıl hatırlı ve geleneksel Türk kahvesinin lezzetli alternatifleri olan kahveleri…

Bir Başka Gözle Türkiye

Binlerce yıllık medeniyetlerin beşiği Türkiye’yi siz bir de bu kadrajlardan görün! Sosyal medyanın sevilen uygulaması Instagram’da başlatılan #ComeSeeTurkey projesi kapsamında 13 farklı ülkeden 20 fotoğrafçı, 24 gün boyunca adım adım Türkiye’yi gezdi ve gördüklerini kendi bakış açılarından yansıttı. Siz de “Türkiye’yi bir de benim gözümden görün” diyorsanız fotoğraflarınızı hashtag’ler kullanarak sosyal medyada paylaşıp Türkiye’nin tanıtımına katkıda bulunabilirsiniz.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Akdeniz, Akdeniz plajları, Akdeniz Sahilleri, Akdeniz tatil, Ege, Ege plajları, Ege Sahilleri, Global Connection, Global Connection rusya, Global Connection türkiye, Turizm Haberleri, Türkiye, Türkiye turizm, Türkiye turizm haberleri,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları