Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Rus Turist Türkiye’de Tatil Yapmanın Mutluluğunu Yaşıyor

28 Haziran, 2017 | 12:55
Rus Turist Türkiye’de Tatil Yapmanın Mutluluğunu Yaşıyor

Rus Turist Türkiye’de Tatil Yapmanın Mutluluğunu Yaşıyor

Uçak krizi sonrası Türkiye’den bir süre uzak kalan Rus turistler, Antalya’da tatil yapmanın mutluluğunu yaşıyorlar.

2016 yılında yaşanan uçak krizi sonrası tatillerini Yunanistan, İspanya, Güney Kıbrıs, İtalya, Bulgaristan gibi ülkelere yapmak zorunda kalan Ruslar, bu yıl Türkiye’de tatilin en keyiflisini yaşıyorlar.

Her fırsatta Türkiye’de tatil yapmaktan duydukları memnuniyeti dile getiren Ruslar, Türkiye’de buldukları sıcaklığı ve misafirperverliği diğer ülkelerde bulamadıklarını söylüyorlar. Turizm Yazarı Halil Öncü, Antalya’nın Kemer ilçesinde yer alan Ulusoy Kemer Holiday Club Hotel’de konaklayan Rus ve Ukraynalı turistlere mikrofonunu uzattı ve işte bu cevapları aldı:

Oleh Liashchenko: 10 defadır tatil yaptım. Türkiye haricinde Yunanistan ve Mısır’a da gittim. Ancak en güzel hizmeti Türkiye’de aldım. Antalya benim için çok önemli bir yer. 36 gündür burada tatildeyim. Çocuklarımla tekrar gelmeyi düşünüyorum.

Sheshnyev Bogdan: İki sene önce Yunanistan’a tatile gittim. Ama Antalya benim için çok çok daha güzel . İkinci defa Ulusoy Tatil Köyüne geliyorum. Ailece buradan çok memnunuz.

Dana Ragozina: 18 kez Antalya’ya tatile geldim. Antalya’yı çok seviyorum. Tehlikenin olmadığı bir yer Antalya. Ailecek geliyoruz, Denizini, güneşini, diskosunu her şeyini çok seviyorum.

Sezgeev Victor: Antalya’ya çok uzun zamandır geliyorum. Çok sayıda ülkeye tatile gittim ama buradaki hizmeti ve sıcaklığı hiçbir yerde bulamadım. Türkiye’yi ve Antalya’yı çok seviyorum. Mümkün olduğu kadar da gelmesi düşünüyorum.

Helene Rodionova: Yunanistan tarafında bir başka otele gittik. Bizim sevdiğimiz en güzel otel burası. Antalya’yı çok seviyoruz. Burada çok memnunuz.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Antalya, Rus Turist, Turizm,
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları