Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Rus pazarında Corendon Airlines rüzgarı!

03 Nisan, 2018 | 11:48

Rus pazarinda Corendon Airlines ruzgari

Corendon Airlines, Rus pazarında büyümeye devam ediyor. Avrupa’dan Türkiye’ye en fazla yolcu taşıyan havayollarından birisi olan Corendon Airlines, 23 Nisan’dan itibaren Rusya’nın Rostov-na-Donu, Krasnodar ve Mineralnye Vody şehirlerinin hepsine haftada 3 sefer düzenleyecek.

Avrupa’dan Türkiye’ye en fazla yolcu taşıyan havayollarından birisi olan Corendon Airlines, 23 Nisan’dan itibaren Rusya’nın Rostov-na-Donu, Krasnodar ve Mineralnye Vody şehirlerinin hepsine haftada 3 sefer düzenleyecek.

Ekaterinburg seferleri düzenleyerek iki sene önce ilk kez Rusya’ya uçmaya başlayan Corendon, 23 Nisan’dan itibaren uçuş ağına üç şehir daha ekleyerek Rusya’daki operasyonunu büyümeye devam edecek.

Rostov-na-Donu, Krasnodar ve Mineralnye Vody şehirlerinden Antalya’ya haftada üç kez uçmaya başlayacak olan Corendon’un, web sitesinden de bu uçuşlara satışa sunacağı öğrenildi.

“Rus pazarının büyümeye devam edeceğini öngörüyoruz”

Konu üzerine açıklamalarda bulunan Corendon Airlines Ticaret Müdürü Mine Aslan, “Türkiye, Rus pazarı için deniz, kum, güneş tatilinden fazlasını ifade eden bir destinasyon. İki kültürün turizmle başlayan etkileşimi yıllar içerisinde çok gelişti ve önümüzdeki dönemde de turizm ve havacılık sektörü açısından Rus pazarının büyümeye devam edeceğini öngörüyoruz” dedi.

“Bu büyüme potansiyeline seyirci kalmayarak biz de Corendon Airlines olarak bu pazardaki payımızı ve uçuş noktalarımızı artırmak istiyoruz.” ifadelyerini kullanan Mine Aslan, “Son iki sezondur uçtuğumuz Ekaterinburg ile birlikte bu sezon Rusya’nın 4 havalimanına uçuyor olacağız. Hedefimiz her yıl, yeni havalimanları ile uçuş noktalarımızı genişletmek ve sefer sayılarımızı artırarak Rusya pazarında emin adımlarla büyümeye devam etmek.” diye konuştu.

Corendon’un Rusya destinasyonlarının uçuş bilgileri şöyle:

Rostov-na-Donu Havalimanı (ROV) – Antalya (AYT)

23 Nisan – 28 Eylül
Haftada 3 sefer: Pazartesi – Çarşamba – Cuma

Mineralnye Vody Havalimanı (MRV) – Antalya (AYT)

24 Nisan – 7 Ekim
Haftada 3 sefer: Salı – Perşembe – Pazar

Krasnodar Uluslararası Havalimanı (KRR) – Antalya (AYT)

24 Nisan – 7 Ekim
Haftada 3 sefer: Salı – Perşembe – Pazar

Ekaterinburg Uluslararası Havalimanı (SVX) – Antalya (AYT)

24 Nisan 2018 – 26 Mayıs 2018 arasında; haftada 2 gün: Çarşamba ve Cumartesi
27 Mayıs 2018 – 30 Eylül 2018 arasında; haftada 7 gün: Pazartesi, Salı, Çarşamba,

Perşembe, Cuma, Cumartesi, Pazar

1 Ekim 2018 – 31 Ekim 2018 arasında; haftada 5 gün Salı, Perşembe, Cuma, Cumartesi, Pazar

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Antalya, Corendon Airlines, Corendon Airlines Ticaret Müdürü, Ekaterinburg seferleri, Krasnodar, Mine Aslan, Mineralnye Vody, Rostov-na-Donu, Rus Pazarı, Rusya,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları