Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Rus Pazarı, Küba’nın İkinci Pazarı Olma Yolunda Talep Yüzde 40 Arttı

09 Eylül, 2017 | 15:12

kuba-dunya-baris-gunu

Dünya Barış Günü’ne hazırlanan Küba’ya bu sene yoğun ilgi olduğu ve 2017 yılında özellikle Rus pazarında %40 artış olduğu açıklandı

21 eylül “Dünya Barış Günü” kutlamaları hazırlığını yapan Küba, yılın bu anına kadar Rus pazarından %40 arttığı açıklandı. Rusların, Küba’ya ilgisinin artması ve talebin yükselmesiyle Küba’nın ikinci büyük pazarı olma yolunda ilerlediği belirtildi.

Küba Dünya Barış Günü Kutlamaları Hazırlıkları Başladı

Küba bu sene Avrupalı ve Uzakdoğu‘dan bir çok talep almaya devam ediyor. Özellikle Küba’nın özel günlerinde ki kutlamalara talebin arttığı belirtiliyor. Eylül ayında ise Küba Dünya Barış Günü kutlamaları için hazırlanıyor ve kutlamalar için şimdiden yoğun ilgi alıyor.  Küba turları için acentelerin 21 eylül için ise bir çok özel paket turları mevcut olduğu söyleniyor.

 

Fiesta del fuego Santiago de Cuba

Küba Dünya Barış Günü kutlamaları her sene 21 eylül’de Küba’nın başkenti Havana’da kutlanmaktadır. Küba, halkının geleneksel kıyafetler ile katılımları, gösteriler ve konserler ile devam eden kutlamalara dünyanın dört bir tarafından turistler akın etmekteler.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Havana, Küba, Küba Dünya Barış Günü Kutlamaları, Rus Pazarı,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları