Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Rus Pazarı, Küba’nın İkinci Pazarı Olma Yolunda Talep Yüzde 40 Arttı

09 Eylül, 2017 | 15:12

kuba-dunya-baris-gunu

Dünya Barış Günü’ne hazırlanan Küba’ya bu sene yoğun ilgi olduğu ve 2017 yılında özellikle Rus pazarında %40 artış olduğu açıklandı

21 eylül “Dünya Barış Günü” kutlamaları hazırlığını yapan Küba, yılın bu anına kadar Rus pazarından %40 arttığı açıklandı. Rusların, Küba’ya ilgisinin artması ve talebin yükselmesiyle Küba’nın ikinci büyük pazarı olma yolunda ilerlediği belirtildi.

Küba Dünya Barış Günü Kutlamaları Hazırlıkları Başladı

Küba bu sene Avrupalı ve Uzakdoğu‘dan bir çok talep almaya devam ediyor. Özellikle Küba’nın özel günlerinde ki kutlamalara talebin arttığı belirtiliyor. Eylül ayında ise Küba Dünya Barış Günü kutlamaları için hazırlanıyor ve kutlamalar için şimdiden yoğun ilgi alıyor.  Küba turları için acentelerin 21 eylül için ise bir çok özel paket turları mevcut olduğu söyleniyor.

 

Fiesta del fuego Santiago de Cuba

Küba Dünya Barış Günü kutlamaları her sene 21 eylül’de Küba’nın başkenti Havana’da kutlanmaktadır. Küba, halkının geleneksel kıyafetler ile katılımları, gösteriler ve konserler ile devam eden kutlamalara dünyanın dört bir tarafından turistler akın etmekteler.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Havana, Küba, Küba Dünya Barış Günü Kutlamaları, Rus Pazarı,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları