Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Rus işadamı Oleg Deripaska Bodrum’a demir attı

17 Temmuz, 2014 | 11:20

Rus işadamı Oleg Deripaska, süper lüks iki yatıyla Bodrum‘a geldi.

28 milyar dolarlık servetiyle dünyanın en zenginleri arasında bulunan Oleg Deripaska, iki yıl aradan sonra Türkiye’ye geldi.

İki yıl önce Marmaris’te görüntülenen Rus iş adamı, bu kez de süper lüks yatlarıyla Bodrum‘a demir attı. Cennet Koyu’nda demirleyen milyarder, eşi ve iki çocuğuyla tatil yapıyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Cennet Koyu, Cennet Koyu Bodrum, Marmaris, Oleg Deripaska, Oleg Deripaska bodrum, Oleg Deripaska rusya, Oleg Deripaska yat, Rus işadamı Oleg Deripaska, Rus Milyarder,
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları