Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Rus işadamı Oleg Deripaska Bodrum’a demir attı

17 Temmuz, 2014 | 11:20

Rus işadamı Oleg Deripaska, süper lüks iki yatıyla Bodrum‘a geldi.

28 milyar dolarlık servetiyle dünyanın en zenginleri arasında bulunan Oleg Deripaska, iki yıl aradan sonra Türkiye’ye geldi.

İki yıl önce Marmaris’te görüntülenen Rus iş adamı, bu kez de süper lüks yatlarıyla Bodrum‘a demir attı. Cennet Koyu’nda demirleyen milyarder, eşi ve iki çocuğuyla tatil yapıyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Cennet Koyu, Cennet Koyu Bodrum, Marmaris, Oleg Deripaska, Oleg Deripaska bodrum, Oleg Deripaska rusya, Oleg Deripaska yat, Rus işadamı Oleg Deripaska, Rus Milyarder,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları