Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Rus Havayolları’na ait uçak korkuttu

26 Ekim, 2009 | 12:59

Rus Havayolları Rusya’nın Vladivostok havalimanından kalkış yapan Rus Havayolları’na ait A-330 tipi uçak TSİ 14:00’da Moskova Havalimanı’na acil iniş yaptı.

267 yolcusu ve 12 mürettebatı bulunan uçağın havalanırken tekerleklerinden piste parça düştüğü kaydedildi.

Moskova Vnukova Uluslararası Havalimanı sözcüsü Oleg Pesko, uçağın güvenli bir şekilde inişini gerçekleştirdiğini, yolcuların durumlarının da iyi olduğunu açıkladı.

Rus basınında yer alan haberlere göre, uçak tekrar Vladivostok havalimanına dönerek iniş yapmak yerine Moskova’ya devam etti. Gerekçede uçağın dolu depo ile acil iniş yapmasının daha riskli olacağı ve patlama ihtimalinin dikkate alındığı kaydediliyor.

Vladivostok havalimanı yer hizmetlerinden verilen bilgide uçağın kalkış yaparken, tekerleğinden parça düştüğü belirtilmiş ve uçak havada iken endişeli anlar yaşanmıştı.

Özel incelemeye alınan uçak, yapılan tetkiklerin ardından arıza ile ilgili değerlendirmede bulunulacak.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Moskova Havaalanı, Moskova Havalimanı, Moskova Vnukova Uluslar arası Havalimanı, Oleg Pesko, Oleg Pesko Haberleri, Oleg Pesko Moskova, Oleg Pesko Rus, Oleg Pesko Vnukova Uluslar arası Havalimanı, Rus Havayolları, Rus Havayolları Uçak, Rus Havayolları Uçak Kazası, Turizm Gazetesi, Turizm Haberleri, Uçak Kazası, Uçak Rus Havayolları, Vladivostok,
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları