Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Rus atlet Yelena Isinbayeva Avrupa’nın en iyisi

02 Ocak, 2014 | 16:43

yelena-isinbayeva-rusya Rus atlet Yelena Isinbayeva, Uluslararası Spor Yazarları Birliği tarafından Avrupa’da yılın en iyi kadın sporcusu seçildi.

Haber, AIPS’nin internet sitesinde yer aldı. Sırıkla atlamanın başarılı sporcularından olan Isinbayeva, 2005 ve 2008 yıllarında da ödülün sahibi olmuştu.

Avrupa’da yılın en iyi erkek sporcusu ise 5 000 ve 10 000 metre koşularında iki kez Olimpiyat şampiyonu olan İngiliz Mo Farah oldu.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Rus atlet, Rus atlet Yelena Isinbayeva, rusya haberleri, Uluslararası Spor Yazarları Birliği, Yelena Isinbayeva, Yelena Isinbayeva kimdir, Yelena Isinbayeva Rusya, Yelena Isinbayeva sırıkla atlama,
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları