Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Rus atlet Yelena Isinbayeva Avrupa’nın en iyisi

02 Ocak, 2014 | 16:43

yelena-isinbayeva-rusya Rus atlet Yelena Isinbayeva, Uluslararası Spor Yazarları Birliği tarafından Avrupa’da yılın en iyi kadın sporcusu seçildi.

Haber, AIPS’nin internet sitesinde yer aldı. Sırıkla atlamanın başarılı sporcularından olan Isinbayeva, 2005 ve 2008 yıllarında da ödülün sahibi olmuştu.

Avrupa’da yılın en iyi erkek sporcusu ise 5 000 ve 10 000 metre koşularında iki kez Olimpiyat şampiyonu olan İngiliz Mo Farah oldu.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Rus atlet, Rus atlet Yelena Isinbayeva, rusya haberleri, Uluslararası Spor Yazarları Birliği, Yelena Isinbayeva, Yelena Isinbayeva kimdir, Yelena Isinbayeva Rusya, Yelena Isinbayeva sırıkla atlama,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları