Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Rugby Kupası heyecanı Yeni Zelanda’da

02 Ocak, 2010 | 15:45

Rugby Kupası heyecanı Yeni Zelanda'da 2011 Rugby Dünya Kupası heyecanı Yeni Zelanda’da yaşanacak.

Yeni Zelanda’da rugby heyecanı yaşamak isteyenler

Rugby profesyınel olarak İngiltere’nin kuzeyinde, Avustralya, Fransa, Yeni Zelanda gibi ülkelerde oynanıyor.

Uluslararası Rugby Konseyi’nden yapılan açıklamada, Rugby Dünya Kupası’nın 2011 yılında Yeni Zellanda’da yapılacağı, 2015 yılında İngiltere, 2019 yılında Japonya’da yapılacağı bildirildi.

Yeni Zelanda Güney Büyük Okyanus’da yer alan bir ada ülkesi. Yeni Zelanda’da rugby heyacanını yaşamak isteyenlerin Yeni Zelanda’ya büyük ilgi göstermesi bekleniyor.

Ayrıca Haka Dansı ve Rugby ile tanıdığımız Yeni Zelanda’da yapılacak olan Rugby Dünya Kupası resmi sponsorunun da Emirates Havayolları’nın olduğu bildirildi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Rugby Dünya Kupası, Rugby Dünya Kupası 2011, Rugby Emirates, Rugby Haka Dansı, Rugby Yeni Zelanda, Rugby Yeni Zelanda Turları, Yeni Zelanda Rugby, Yeni Zelanda Rugby Kupası,
comment_type != "trackback" && $comment->comment_type != "pingback" && !ereg("", $comment->comment_content) && !ereg("", $comment->comment_content)) { ?>
Chalita
07 Mart, 2012

merhaba ben yeni zelanda hryaanıyım benim yeni zelandaya gitmek ie7in tek bir yolum var oda kae7ak yolarla gitmek. sizce kae7ak gidersem ve orda oturum ie7in iltica edersem acaba hak alabilme ihtimalim varmı lfctfen bilgi veriniz.

comment_type == "trackback" || $comment->comment_type == "pingback" || ereg("", $comment->comment_content) || ereg("", $comment->comment_content)) { ?>
Track & Pingback
Trackback and pingback from other blogger
Mart 7th, 2012 at 14:29 Chalita mention something about this post....
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları