Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Rugby Kupası heyecanı Yeni Zelanda’da

02 Ocak, 2010 | 15:45

Rugby Kupası heyecanı Yeni Zelanda'da 2011 Rugby Dünya Kupası heyecanı Yeni Zelanda’da yaşanacak.

Yeni Zelanda’da rugby heyecanı yaşamak isteyenler

Rugby profesyınel olarak İngiltere’nin kuzeyinde, Avustralya, Fransa, Yeni Zelanda gibi ülkelerde oynanıyor.

Uluslararası Rugby Konseyi’nden yapılan açıklamada, Rugby Dünya Kupası’nın 2011 yılında Yeni Zellanda’da yapılacağı, 2015 yılında İngiltere, 2019 yılında Japonya’da yapılacağı bildirildi.

Yeni Zelanda Güney Büyük Okyanus’da yer alan bir ada ülkesi. Yeni Zelanda’da rugby heyacanını yaşamak isteyenlerin Yeni Zelanda’ya büyük ilgi göstermesi bekleniyor.

Ayrıca Haka Dansı ve Rugby ile tanıdığımız Yeni Zelanda’da yapılacak olan Rugby Dünya Kupası resmi sponsorunun da Emirates Havayolları’nın olduğu bildirildi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Rugby Dünya Kupası, Rugby Dünya Kupası 2011, Rugby Emirates, Rugby Haka Dansı, Rugby Yeni Zelanda, Rugby Yeni Zelanda Turları, Yeni Zelanda Rugby, Yeni Zelanda Rugby Kupası,
comment_type != "trackback" && $comment->comment_type != "pingback" && !ereg("", $comment->comment_content) && !ereg("", $comment->comment_content)) { ?>
Chalita
07 Mart, 2012

merhaba ben yeni zelanda hryaanıyım benim yeni zelandaya gitmek ie7in tek bir yolum var oda kae7ak yolarla gitmek. sizce kae7ak gidersem ve orda oturum ie7in iltica edersem acaba hak alabilme ihtimalim varmı lfctfen bilgi veriniz.

comment_type == "trackback" || $comment->comment_type == "pingback" || ereg("", $comment->comment_content) || ereg("", $comment->comment_content)) { ?>
Track & Pingback
Trackback and pingback from other blogger
Mart 7th, 2012 at 14:29 Chalita mention something about this post....

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları