Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Rotasını komşuya çevirdi

28 Temmuz, 2014 | 14:41

Şu sıralar eşi ve kızıyla Bodrum’da tatil yapan Pınar Altuğ, rotasını komşuya çevirdi. Güzel oyuncu, Yunan Adaları turuna çıkmaya hazırlanıyor.

Fox TV’de yeniden yayınlanmaya başlayan Çocuklar Duymasın dizisinin başrol oyuncusu Pınar Altuğ, yoğun bir sezonun ardından eşi ve kızıyla birlikte uzun bir tatile çıktı.

H2O adlı teknesini Bodrum Cennet Koyu’nda demirleyen Altuğ, önümüzdeki günlerde Yunan Adaları‘na gidecek. Ağustos ortasında İstanbul’a dönmeyi planlayan güzel oyuncu, dizi çekimi için kamera karşısına geçecek.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Bodrum, Bodrum Cennet Koyu, Bodrum tatil, Cennet Koyu, Pınar Altuğ, Pınar Altuğ Bodrum, Pınar Altuğ haberleri, Pınar Altuğ tatil, Pınar Altuğ yunanistan, Yunan Adaları, Yunan Adaları Tatil, Yunan Adaları Turu, Yunan Adaları ünlüler,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları