Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Ronaldo ve Irina Shayk tatilin tadını çıkarıyor

16 Temmuz, 2014 | 12:12

Ronaldo ve Irina Shayk’ın Yunan Adaları turu devam ediyor. Çift, Mikonos’tan sonra Girit adasına geçti.

Portekiz Milli Takımı ile Dünya Kupası’nda hayal kırıklığı yaşayan Cristiano Ronaldo, sezonun stresini atmak için manken sevgilisi Irina Shayk’la tatil yapıyor. Ege turuna çıkan sevgililer, Yunan adalarında günlerini gün ediyor.

İlk olarak Mikonos’ta tatil yapan çift, daha sonra Yunanistan’ın en büyük adası olma özelliğini taşıyan Girit’e geçti. Rus model, sevgilisi Ronaldo’nun yatta ve otelin bahçesinde çekilen fotoğraflarını Instagram hesabından paylaştı.

İkilinin Yunanistan’ın önemli turizm merkezlerinden sayılan Girit’te, Knossos, Faistos ve Gortis’deki arkeolojik sitler, Retimnon’daki Venedik kalesi ve Samarya ile Aya İrini ve Aradena geçitlerini ziyaret etmesi bekleniyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Cristiano Ronaldo, Cristiano Ronaldo haberleri, Cristiano Ronaldo Tatil, Cristiano Ronaldo yunan adaları, Faistos, Girit Adası, Irina Shayk, Irina Shayk instagram, Irina Shayk resimleri, Irina Shayk Ronaldo, Knossos, Mikonos, Yunanistan, Yunanistan Turu,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları