Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Ronaldinho Beşiktaş’ta mı? Brezilya efsanesi her an Türkiye’ye gelebilir

07 Ocak, 2014 | 17:22

Ronaldinho Beşiktaş'ta

Brezilya basınında ‘Ronaldinho Beşiktaş’ta’ iddiası. Brezilya basını Ronaldinho’nun yüzyılın kontratına imza atarak Beşiktaş’a transfer olduğunu duyurdu. Ronaldinho Beşiktaş’ta resmi imzayı her an imzalayabilir.

Dünyanın en ünlü futbolcularından biri olan Brezilyalı Ronaldinho, Beşiktaş’a bir adım daha yaklaştı… Ronaldinho’nun menajeri ve abisi Roberto Asiss, Beşiktaş’tan teklifini aldıktan sonra Brezilya’ya geri dönüp Atletico Mineiro ve Gremio ile görüşmelerde bulunacaklarını açıklamıştı. Brezilya basınına göre ise Atletico Mineiro ile Ronaldinho’nun menajeri arasında dün yapılması planlanan görüşme gerçekleşmedi.

Beşiktaş’ın Ronaldinho’ya yaptığı teklif “yüzyılın kontratı” diye lanse edilirken transferin bittiği ileri sürüldü. Ronaldinho Beşiktaş’tan gelirse iki yılda yaklaşık 15 milyon Euro kazanacak. Atletico Mineiro Başkanı Kalil’se bugün yaptığı açıklamada artık aradan çekildiklerini ve Ronaldinho’nun Beşiktaş’a yararlı olmasını istediğini belirtti.

Kaynak: NationalTurk

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Beşiktaş transfer, Beşiktaş transfer haberleri, Beşiktaş Transfer Ronaldinho, Futbol Transfer, Ronaldinho, Ronaldinho beşiktaş, ronaldinho beşiktaşta, Ronaldinho Kara Kartal Oldu, Ronaldinho Transfer Beşiktaş, Son Dakika Haberleri,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları