Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Romantik tatilin adresi Barselona

27 Şubat, 2015 | 08:51

Avrupa’nın en romantik şehirleri arasında kendine ilk sıralarda yer bulan Barselona, büyüleyici atmosferiyle çiftlerin tercih listesinde de zirveyi zorluyor.

Masmavi denizi, kent içinde dahi denize girilen pırıl pırıl plajları, zengin mutfağı, misafirperver halkıyla safkan bir Akdeniz kenti Barselona. Gaudi’nin elinin değdiyi muhteşem mimariside bu özelliklere katılınca, romantik bir tatil arayan çiftler için bambaşka bir anlam kazanıyor.

Son olarak Deniz Akkaya ile Murat Varol, İspanya’nın Barselona şehrinde aşk tazeleyen çiftler arasına katıldı. Yaklaşık 10 yıl önce yaşadıkları aşka yeni bir şans veren Deniz Akkaya ile Murat Varol, Avrupa’nın en romatik şehirlerinden biri olarak bilinen İspanya’nın Barselona şehrinde küçük bir kaçamak yaptı. Barselona Turları İçin Tıklayın

Yaz aylarında özellikle denizi ve plajları için tercih edilen Barselona, kış aylarında ise bambaşka bir hal alıyor. Mimarisi ve çok eskilere dayanan tarihi ile atmosferini korumayı başarmış nadir Avrupa kentlerinden olan Barselona, özellikle çifter tarafından tercih ediliyor.

Bunun son örneği ise Deniz Akkaya ve Murat Varol. Uzun bir süre ayrı kalan çift, aşklarına yeni bir şans vererek Barselona’nın yolunu tuttu. İspanya’da ilişkilerini gözden geçiren ikili, yurda mutlu döndü. Murat Varol, Barselona’da verdikleri romantik pozları, “Biz” notuyla Facebook sayfasında paylaştı.

İSPANYA TURİSTİK TURLARI İÇİN TIKLAYIN

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Barselona, Barselona gezi, Barselona tatili, Deniz Akkaya, Deniz Akkaya barselona, Deniz Akkaya facebook, Deniz Akkaya Haberleri, Deniz Akkaya instagram, Deniz Akkaya ispanya, Deniz Akkaya Murat Varol, İspanya, İspanya barselona, İspanya barselona turu, ispanya tatil, İspanya Tatili, İspanya Turu, Murat Varol,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları