Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Romanovlar St. Petersburg’da

17 Şubat, 2014 | 10:13

st-petersburg-romanov-sergisi Rusya’nın kültür başkenti St. Petersburg, Romanovlar’a ev sahipliği yapıyor. Romanov hanedanına ait portrelerin yer aldığı sergi St. Petersburg’da açıldı.

NationalTürk’ün haberine göre, St. Petersburg‘da açılan sergide, Romanov hanedanına ait farklı portreler sergileniyor. Farklı dönemlere ait eserlerin bulunduğu sergide, dev Romanovlar tabloları ve multimedya gösterileri yer alıyor.

Çarlık Rusyası döneminin başkenti olan St. Petersburg‘da, şehrin simgesi haline gelen birçok eserin Romanov hanedanı döneminde inşa edilmesi nedeniyle, sergi kent için ayrı bir önem taşıyor.

Daha önce başkent Moskova’da ziyarete açılan sergiyi, 20 günde yaklaşık 300 bin kişi ziyaret etmişti. Serginin, St. Petersburg‘un ardından ülkenin diğer büyük şehirlerine de taşınması bekleniyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Moskova, Moskova Rusya, Moskova sergi, Romanov hanedanı, Romanov hanedanı rusya, Rusya, Rusya sergi, Rusya St. Petersburg, St. Petersburg kültür, St. Petersburg romanov sergisi, St. Petersburg sergi,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları