Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Romanovlar St. Petersburg’da

17 Şubat, 2014 | 10:13

st-petersburg-romanov-sergisi Rusya’nın kültür başkenti St. Petersburg, Romanovlar’a ev sahipliği yapıyor. Romanov hanedanına ait portrelerin yer aldığı sergi St. Petersburg’da açıldı.

NationalTürk’ün haberine göre, St. Petersburg‘da açılan sergide, Romanov hanedanına ait farklı portreler sergileniyor. Farklı dönemlere ait eserlerin bulunduğu sergide, dev Romanovlar tabloları ve multimedya gösterileri yer alıyor.

Çarlık Rusyası döneminin başkenti olan St. Petersburg‘da, şehrin simgesi haline gelen birçok eserin Romanov hanedanı döneminde inşa edilmesi nedeniyle, sergi kent için ayrı bir önem taşıyor.

Daha önce başkent Moskova’da ziyarete açılan sergiyi, 20 günde yaklaşık 300 bin kişi ziyaret etmişti. Serginin, St. Petersburg‘un ardından ülkenin diğer büyük şehirlerine de taşınması bekleniyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Moskova, Moskova Rusya, Moskova sergi, Romanov hanedanı, Romanov hanedanı rusya, Rusya, Rusya sergi, Rusya St. Petersburg, St. Petersburg kültür, St. Petersburg romanov sergisi, St. Petersburg sergi,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları