Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Roma Türk Film Festivali eylülde başlıyor

10 Eylül, 2011 | 11:26

Bu yıl ilki düzenlenecek olan Roma Türk Filmi Festivali 21 eylül çarşamba günü Roma ‘ da başlıyor.

Lancia’nın katkılarıyla bu yıl ilki düzenlenecek olan Roma Türk Film Festivali, Kültür ve Turizm Bakanlığı ’nın  desteğiyle 21 Eylül Çarşamba günü Roma ‘da başlıyor.

Roma Türk Filmi Festivali ‘bin onursal başkanlığını Ferzan Özpetek yaparken festivale Yavuz Turgul, Şener Şen, Cem Yılmaz ve Okan Yalabık gibi ünlü isimlerde konuk olarak katılacaklar.

Roma Türk Filmi Festivali 21 – 25 Eylül 2011 tarihleri arasında, İtalyan ve Türk basın mensuplarının davet edileceği bir basın toplantısı ve gala yemeği ile başlayacak.

Türk Roma Türk Filmi Festivali ‘nin açılış filimi “Av Mevsimi”

Kültür Bakanlığı ve Roma Türk Büyükelçiliği’nin de destekleriyle gerçekleşecek olan Roma Türk Filmi Festivali ‘nin basın toplantısı 21 Eylül, Çarşamba günü Casa del Cinema’da festival konuklarının katılımıyla gerçekleşecek. Roma Türk Filmi Festivali ‘nin açılış filmi, Yavuz Turgul’un yönetmenliğini yapmış olduğu, Şener Şen, Cem Yılmaz ve Okan Yalabık’ın başrollerini paylaştığı ‘Av Mevsimi’ filmi olacak.

22 – 25 Eylül tarihleri arasında festival filmlerinin gösterimde olacağı etkinlik, 25 Eylül akşamı ‘Festival Kapanış Partisi’ ile son bulacak.

Roma Türk Filmi Festivali ‘nde Türk sinemasının büyük prodüksiyonlarının yanı sıra daha küçük bütçeli yapımların da olduğu 30 film gösterilecek.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Av Mevsimi, Ferzan Özpetek, Film Festivali, Okan Yalabık, Roma, Roma Festival, Roma Türk Film Festivali, Roma Türk Filmi Festivali 21 – 25 Eylül, Roma Türk Filmi Festivali 21 – 25 Eylül 2011, Roma Türk Filmi Festivali İtalya, Roma Türk Filmi Festivali Roma, Roma Türk Filmi Festivali2011, Türk Film Festivali,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları