Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Roma Türk Film Festivali başladı!

27 Eylül, 2013 | 10:52

roma-turk-film-festivali-italya Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın desteğiyle bu yıl 3′üncüsü düzenlenen Roma Türk Film Festivali, İtalya’nın başkenti Roma’da yapılan gala gecesi ile başladı.

NationalTürk’ün haberine göre, festivalin kırmızı halısında onur ödülüne layık görülen merhum Yılmaz Güney’in eşi Fatoş Güney, Şimdiki Zaman filminin yönetmeni Belmin Söylemez ve Melike Demirağ birlikte boy gösterdi.

Festivalde bu yıl sunuculuk görevini üstlenen Hazal Kaya ve Mete Horozoğlu, kırmızı halıda birlikte basının karşısına çıkarken, festivalin açılış filmi olan “Soğuk” filminin yönetmeni Uğur Yücel, oyuncular Şebnem Bozoklu ve Ezgi Mola ile kırmızı halıda boy gösterdi. Cem Yılmaz da, eşi Ahu Yılmaz ile birlikte galaya katıldı.

Festivalde, 1984 yılında hayatını kaybeden Türk sinemasının “Çirkin Kral”ı Yılmaz Güney’e layık görülen onur ödülünü eşi Fatoş Güney, Ferzan Özpetek’in elinden aldı.

Gala gecesinin son bölümünde de, festivalin yıldız isimleri birlikte fotoğraf çektirdi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Cem Yılmaz, Cem Yılmaz Roma, çirkin kral Yılmaz Güney, Hazal Kaya, İtalya başkenti, İtalya başkenti Roma, İtalya Turları, Mete Horozoğlu, Roma, Roma Film Festivali, Roma Türk Film Festivali, Roma Turu, Türk Film Festivali, Yılmaz Güney, Yılmaz Güney onur ödülü,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları