Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Roma Türk Film Festivali başladı!

27 Eylül, 2013 | 10:52

roma-turk-film-festivali-italya Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın desteğiyle bu yıl 3′üncüsü düzenlenen Roma Türk Film Festivali, İtalya’nın başkenti Roma’da yapılan gala gecesi ile başladı.

NationalTürk’ün haberine göre, festivalin kırmızı halısında onur ödülüne layık görülen merhum Yılmaz Güney’in eşi Fatoş Güney, Şimdiki Zaman filminin yönetmeni Belmin Söylemez ve Melike Demirağ birlikte boy gösterdi.

Festivalde bu yıl sunuculuk görevini üstlenen Hazal Kaya ve Mete Horozoğlu, kırmızı halıda birlikte basının karşısına çıkarken, festivalin açılış filmi olan “Soğuk” filminin yönetmeni Uğur Yücel, oyuncular Şebnem Bozoklu ve Ezgi Mola ile kırmızı halıda boy gösterdi. Cem Yılmaz da, eşi Ahu Yılmaz ile birlikte galaya katıldı.

Festivalde, 1984 yılında hayatını kaybeden Türk sinemasının “Çirkin Kral”ı Yılmaz Güney’e layık görülen onur ödülünü eşi Fatoş Güney, Ferzan Özpetek’in elinden aldı.

Gala gecesinin son bölümünde de, festivalin yıldız isimleri birlikte fotoğraf çektirdi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Cem Yılmaz, Cem Yılmaz Roma, çirkin kral Yılmaz Güney, Hazal Kaya, İtalya başkenti, İtalya başkenti Roma, İtalya Turları, Mete Horozoğlu, Roma, Roma Film Festivali, Roma Türk Film Festivali, Roma Turu, Türk Film Festivali, Yılmaz Güney, Yılmaz Güney onur ödülü,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları