Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Roma’da Türk Film Festivali

15 Eylül, 2013 | 12:53

Roma-turk-film-festivali Digiturk’ün sponsorluğunu üstlendiği, Roma Türk Film Festivali, 26-29 Eylül tarihleri arasında İtalya’nın başkenti Roma’da yapılacak.

Digiturk’ten yapılan açıklamaya göre, Yönetmen Ferzan Özpetek’in onursal başkanlığını üstlendiği festivalde bu yıl 15 Türk filmi sahne alacak.

Festival, Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın desteğiyle gerçekleşecek.

Festival boyunca Türk Sinemasının prodüksiyonları ile birlikte genç sinemacıların ödüllü ve dünya festivallerinde sahne almış yapımları da izleyiciyle buluşacak.

İlki 2011 yılında düzenlenen ve bu yıl üçüncüsü yapılacak festivalin en önemli amacı ise; Türk Sineması ile İtalyan Sinemasının destekçilerini bir araya getirerek ortak projeler üretmesini sağlamak.

Roma Türk Film Festivali’nin gala geccesinin sunuculuğunu ise Hazal Kaya ile Mete Horozoğlu yapacak.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Digiturk, Digiturk film, Ferzan Özpetek, Hazal Kaya, Hazal Kaya Roma, İtalya, İtalya başkenti, İtalya etkinlik, İtalya film festivali, İtalya Haberleri, İtalya Roma, Kültür ve Turizm Bakanlığı, Mete Horozoğlu, Roma, Roma Türk Film Festivali, Türk Film Festivali,
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları