Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Roma Türk Film Festivali başladı

20 Ekim, 2012 | 14:27

İtalya’nın başkenti Roma’da düzenlenen ‘Roma Türk Filmleri Festivali’ başladı.

2. Roma Türk Filmleri Festivali’nde, İtalya ve Türkiye’den iş, sanat, siyaset dünyasından pek çok ünlü isim bir araya geldi.Roma Türk Film Festivali’ne AB Bakanı ve Başmüzakereci Egemen Bağış da katıldı.Gecede;Nuri Bilge Ceylan, Serra Yılmaz, Nurgül Yeşilçay, Ata Demirer, Ferzan Özpetek ve son filmi Şahane Misafir’de rol alan oyuncular gibi pek çok ünlü isim kırmızı halıda boy gösterdi.

Kırmızı halıda en çok ilgi gören konuklardan biri de Nurgül Yeşilçay oldu.İtalyan basınının ilgi odağı olan Yeşilçay”Çok iyi yönetmenlerimiz var ve çok iyi festivallerde, yabancılara çok iyi filmler seyrettiriyorlar. Ferzan da İtalya’da çok tanınan bir insan ve bu festivale ön ayak olması çok önemli. Onun bu işte olması İtalyanların da dikkatini Türk sinemasına çekmeye yarıyor” şeklinde konuştu.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Ata Demirer, Ferzan Özpetek, İtalya Roma Türk Film Festivali, Nurgül Yeşilçay, Nurgül Yeşilçay Monica Bellucci, Nuri Bilge Ceylan, Roma, Roma Festival, Roma haberleri, Roma II. Türk Film Festivali, Roma Nurgül Yeşilçay, Roma Türk Film Festivali, Serra Yılmaz,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları