Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Roma Türk Film Festivali başladı

20 Ekim, 2012 | 14:27

İtalya’nın başkenti Roma’da düzenlenen ‘Roma Türk Filmleri Festivali’ başladı.

2. Roma Türk Filmleri Festivali’nde, İtalya ve Türkiye’den iş, sanat, siyaset dünyasından pek çok ünlü isim bir araya geldi.Roma Türk Film Festivali’ne AB Bakanı ve Başmüzakereci Egemen Bağış da katıldı.Gecede;Nuri Bilge Ceylan, Serra Yılmaz, Nurgül Yeşilçay, Ata Demirer, Ferzan Özpetek ve son filmi Şahane Misafir’de rol alan oyuncular gibi pek çok ünlü isim kırmızı halıda boy gösterdi.

Kırmızı halıda en çok ilgi gören konuklardan biri de Nurgül Yeşilçay oldu.İtalyan basınının ilgi odağı olan Yeşilçay”Çok iyi yönetmenlerimiz var ve çok iyi festivallerde, yabancılara çok iyi filmler seyrettiriyorlar. Ferzan da İtalya’da çok tanınan bir insan ve bu festivale ön ayak olması çok önemli. Onun bu işte olması İtalyanların da dikkatini Türk sinemasına çekmeye yarıyor” şeklinde konuştu.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Ata Demirer, Ferzan Özpetek, İtalya Roma Türk Film Festivali, Nurgül Yeşilçay, Nurgül Yeşilçay Monica Bellucci, Nuri Bilge Ceylan, Roma, Roma Festival, Roma haberleri, Roma II. Türk Film Festivali, Roma Nurgül Yeşilçay, Roma Türk Film Festivali, Serra Yılmaz,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları