Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Roma şehri yaz mevsimini yaşıyor

21 Şubat, 2014 | 15:33

Roma

İtalya’nın başkenti Roma’da sıcaklık rekoru!  Roma’da hava sıcaklığı 20 dereceyi aşarak 2 asır sonra rekorun yaşanmasına neden oldu.

Roma’da şubat aylarının ikinci haftasında 232 yıl sonra sıcaklık rekoru kırıldı. Roma ‘da böylesine sıcaklık en son 1782 yılında kaydedilmişti. Her mevsim dünyanın her yerinden turistlerin akınına uğrayan Roma şehrinde önceki gün hava sıcaklığı 20.6 derece ölçüldü ve rekor geldi.

Roma, geçen haftaya kadar da aldığı aşırı yağış ve kentin kuzeyinde Tevere Nehri’nin neden olduğu taşkınlar nedeniyle hasara uğramıştı.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
İtalya, İtalya Roma, İtalya Turları, Roma, roma hava, roma hava durumu, Roma İtalya, roma sıcaklık, roma sıcaklık rekoru, Roma Tur, Roma turları,
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları