Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Roma şehri yaz mevsimini yaşıyor

21 Şubat, 2014 | 15:33

Roma

İtalya’nın başkenti Roma’da sıcaklık rekoru!  Roma’da hava sıcaklığı 20 dereceyi aşarak 2 asır sonra rekorun yaşanmasına neden oldu.

Roma’da şubat aylarının ikinci haftasında 232 yıl sonra sıcaklık rekoru kırıldı. Roma ‘da böylesine sıcaklık en son 1782 yılında kaydedilmişti. Her mevsim dünyanın her yerinden turistlerin akınına uğrayan Roma şehrinde önceki gün hava sıcaklığı 20.6 derece ölçüldü ve rekor geldi.

Roma, geçen haftaya kadar da aldığı aşırı yağış ve kentin kuzeyinde Tevere Nehri’nin neden olduğu taşkınlar nedeniyle hasara uğramıştı.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
İtalya, İtalya Roma, İtalya Turları, Roma, roma hava, roma hava durumu, Roma İtalya, roma sıcaklık, roma sıcaklık rekoru, Roma Tur, Roma turları,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları