Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

25 yıl sonra Roma’ya kar yağdı!

12 Şubat, 2010 | 16:54

Roma Kar Yağışı İtalya’yı etkisi altına alan soğuk ve yağışlı hava Başkent Roma’yı da vurarak ilginç görüntüler ortaya çıkardı.

Roma, tam 25 yıl sonra karla buluştu.

Kar yağışı kısa bir zaman dilimi için de olsa turizm ve kültür başkentinde beyaz bir örtü oluşturdu.

Kent sakinleri ve turistler bugün Roma’yı az da olsa karlı görmenin zevkini yaşadı. Ancak 1985’tekinin aksine, kent bu kez tümüyle karla kaplanmadı. Ağaçların, araçların ve tarihi mekanların üzerinde kısa süreliğine oluşan kar örtüsü, halkta yine de sevinç yarattı.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
İtalya, İtalya Kar, İtalya Turları, İtalya Turu, Karlı Roma Görüntüleri, Roma, Roma Kar Yağışı, Roma Tur, Roma turları, Roma Turu, Turizm Haberleri,
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları