Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Roma’nın kalbinde bir Türk oteli

29 Ocak, 2016 | 11:20

Aldrovandi Palace roma Doğuş Grubu yat-liman işletmeciliğinden sonra Avrupa’da otelcilikte de yeni yatırımlara imza atıyor.

Yurtdışındaki turizm yatırımlarına devam eden Doğuş Grubu, Yunanistan’daki Astir Palace’tan sonra Roma’nın merkezinde bulunan beş yıldızlı Aldrovandi Palace’ı da 50 milyon euroya satın aldı.

Roma’nın en lüks semtlerinden Paroli’deki 5 yıldızlı otel “Roma’nın ortasındaki cennet” olarak biliniyor. Borghese bahçelerinin arasında beyaz mermerden yapılmış olan Aldrovandi Palace, adını dünyanın ilk doğa tarihçisi ve jeolojinin babası olarak bilinen Ulisse Aldrovandi’den alıyor.

Hürriyet’ten Elif Ergu’nun haberine göre, bir dönem manastır olarak da kullanılan Aldrovandi Palace’nın yanında botanik ve hayvanat bahçesi de var. Otelin müdavimleri arasında çok sayıda ünlü ismin de olduğu biliniyor. Aldrovandi Palace, Roma’nın en ünlü golf kulübü Parco di Roma’ya da yakın mesafede yer alıyor.

102 odası 19 suiti olan otelde La-Mer’in spası ve Roma’nın en gözde restoranlarından biri olarak bilinen Ristorante del Giardino bulunuyor.

En İyi Fyat ve Servis Avantajıyla Roma Kültür, Turistik & Balayı Turları Tıklayın

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Aldrovandi Palace Roma, Astir Palace, Doğuş Grubu, Doğuş Grubu otel, Parco di Roma, Ristorante del Giardino, Roma, Roma otel, Roma Otelleri, Roma Turu,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları