Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Roma Film Festivali ‘nde görkemli açılış

28 Ekim, 2011 | 18:07

Uluslararası Roma Film Festivali dün akşam geleneksel kırmızı halı töreni ve Luc Besson’un “The Lady” filimi ile başladı.

2006 yılından beri Roma ‘da düzenlenen Uluslararası Film Festivali dün akşam  geleneksel kırmızı halı töreni ve Fransız yönetmen Luc Besson’un “The Lady” filminin gösterimiyle başladı.

6. sı düzenlenen Roma Film Festivali ‘nde bu sene Nobel Barış Ödüllü Aung San Suu Kyi’nin hayatının anlatıldığı ve yarışma dışı filmlerden olan “The Lady” filmi ile başladı.

Roma Film Festivali ‘ nde  bu sene gösterilecek olan filmler “Babycall, La kryptonite nella borsa, Chinese Take-Away, Il Cuore Grande Delle Ragazze, The eye of the storm, Le Femme du cinquieme, Hotel Lux, Hysteria, Magic Valley, Il mio domani, Il paese delle spose infelici, Poongsan, Une vie meilleure, Voyez comme ils dansent, Zui Ai.”

4 Kasım ‘a kadar sürecek olan Roma Film Festivali ‘nde ayrıca  ABD’li aktör Richard Gere’a da Marc’Aurelio Oyunculuk Ödülü verilecek.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
6. Roma Film Festivali, Film Festivali, Film Festivalleri, Roma, Roma Film Festivali, Uluslararası Film Festivali, Uluslararası Roma Film Festivali,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları