Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Roma Film Festivali ‘nde görkemli açılış

28 Ekim, 2011 | 18:07

Uluslararası Roma Film Festivali dün akşam geleneksel kırmızı halı töreni ve Luc Besson’un “The Lady” filimi ile başladı.

2006 yılından beri Roma ‘da düzenlenen Uluslararası Film Festivali dün akşam  geleneksel kırmızı halı töreni ve Fransız yönetmen Luc Besson’un “The Lady” filminin gösterimiyle başladı.

6. sı düzenlenen Roma Film Festivali ‘nde bu sene Nobel Barış Ödüllü Aung San Suu Kyi’nin hayatının anlatıldığı ve yarışma dışı filmlerden olan “The Lady” filmi ile başladı.

Roma Film Festivali ‘ nde  bu sene gösterilecek olan filmler “Babycall, La kryptonite nella borsa, Chinese Take-Away, Il Cuore Grande Delle Ragazze, The eye of the storm, Le Femme du cinquieme, Hotel Lux, Hysteria, Magic Valley, Il mio domani, Il paese delle spose infelici, Poongsan, Une vie meilleure, Voyez comme ils dansent, Zui Ai.”

4 Kasım ‘a kadar sürecek olan Roma Film Festivali ‘nde ayrıca  ABD’li aktör Richard Gere’a da Marc’Aurelio Oyunculuk Ödülü verilecek.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
6. Roma Film Festivali, Film Festivali, Film Festivalleri, Roma, Roma Film Festivali, Uluslararası Film Festivali, Uluslararası Roma Film Festivali,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları