Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Roger Federer, İstanbul’daki ilk antrenmanına çıktı

27 Nisan, 2015 | 07:13

Dün öğle saatlerinde İstanbul’a gelen dünya iki numarası İsviçreli Roger Federer, ilk antrenmanına çıktı.

İsviçreli raket Roger Federer, TEB BNP Paribas İstanbul Open Erkekler Tenis Turnuvası’na katılmak için İstanbul’a geldi. Turnuvanın bir numaralı seribaşı olan Roger Federer, ilk iş turnuvanın yapılacağı Garanti Koza Arena’ya gitti. Burada Bulgar Grigor Dimitrov’la ilk antrenmanına çıkan Federer, yaklaşık iki saat kortta kaldı.

İlk turu maç yapmadan bay olarak geçecek Roger Federer, turnuvada ilk maçını 29 Nisan Çarşamba günü Marsel İlhan – Jarkko Nieminen eşleşmesinin galibi ile Garanti Koza Arena’da merkez kortta oynayacak.

Bu arada dünya iki numarası Roger Federer, Four Seasons Otel’de bugün bir basın toplantısı düzenleyecek ve ardından milli tenisçi Marsel İlhan’la gösteri maçı yapacak.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Garanti Koza Arena, İstanbul Open, İstanbul Open tenis turnuvası, Roger Federer, Roger Federer haberleri, roger federer istanbul, Roger Federer istanbul open, Roger Federer istanbul turnuva, Roger Federer Kimdir, Roger Federer teb, Roger Federer tenis, Roger Federer türkiye, TEB BNP Paribas,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları