Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Rodin’in eserleri ABD’de müzayedeye çıkacak

13 Nisan, 2013 | 11:05

Rodin'in eserleri ABD'de müzayedeye çıkacak Fransız heykeltıraş Rodin’in eserleri ABD’de müzayedeye çıkacak.

Fransız heykeltıraş Auguste Rodin’in ilk eserleri arasında yer alan başyapıtı “Düşünen Adam” ve “Cehennemin Kapısı” gibi heykelleri, New York City kentinde müzayedeye çıkacak.

Sotheby’s şirketi, 7 Mayıs’ta düzenlenecek müzayedede “Düşünen Adam” heykelinin 12 milyon dolara kadar alıcı bulabileceğini tahmin ettiklerini açıkladı.

“Düşünen Adam” heykelinin tam ölçekli modelinin siparişi 1906’da basın patronu Ralph Pulitzer tarafından verilmişti.

Müzayedede Rodin’in 1909 tarihli “Öpücük” ve 1883 tarihli “Ugolino ve Çocuğu” adlı yapıtlarının da satışa çıkarılacağı belirtildi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Auguste Rodin, Auguste Rodin abd, Auguste Rodin eserleri, Auguste Rodin eserleri abd, Auguste Rodin fransa, Auguste Rodin kimdir, Düşünen Adam, Düşünen Adam heykeli, Fransız heykeltıraş, Fransız heykeltıraş Auguste Rodin, New York City,
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları