Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Rodin’in eserleri ABD’de müzayedeye çıkacak

13 Nisan, 2013 | 11:05

Rodin'in eserleri ABD'de müzayedeye çıkacak Fransız heykeltıraş Rodin’in eserleri ABD’de müzayedeye çıkacak.

Fransız heykeltıraş Auguste Rodin’in ilk eserleri arasında yer alan başyapıtı “Düşünen Adam” ve “Cehennemin Kapısı” gibi heykelleri, New York City kentinde müzayedeye çıkacak.

Sotheby’s şirketi, 7 Mayıs’ta düzenlenecek müzayedede “Düşünen Adam” heykelinin 12 milyon dolara kadar alıcı bulabileceğini tahmin ettiklerini açıkladı.

“Düşünen Adam” heykelinin tam ölçekli modelinin siparişi 1906’da basın patronu Ralph Pulitzer tarafından verilmişti.

Müzayedede Rodin’in 1909 tarihli “Öpücük” ve 1883 tarihli “Ugolino ve Çocuğu” adlı yapıtlarının da satışa çıkarılacağı belirtildi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Auguste Rodin, Auguste Rodin abd, Auguste Rodin eserleri, Auguste Rodin eserleri abd, Auguste Rodin fransa, Auguste Rodin kimdir, Düşünen Adam, Düşünen Adam heykeli, Fransız heykeltıraş, Fransız heykeltıraş Auguste Rodin, New York City,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları