Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Rochelle Humes ve ailesinin Maldivler aşkı

04 Şubat, 2014 | 14:37

Rochelle Humes Maldivler

Dünyaca ünlü İngiliz televizyon sunucusu ve şarkıcı Rochelle Humes, eşi Marvin ve 7 aylık kızı ile yaptığı Maldivler tatilini anlattı. Balayı için de Maldivler’i tercih eden Humes ailesi için bu doğa harikası vazgeçilmez…

Maldivler‘de yaşadıklarını, neden Maldivler’i tercih ettiklerini Daily Mail’deki yazısında kaleme alan Rochelle Humes, Maldivler’in hayatının en özel coğrafyası olduğunu belirterek “İlk olarak 2011’de buraya geldik ve çok sevdik. Daha sonra Marvin ile nişanlandıktan sonra balayı için tek seçeneğimiz vardı. 2012’de Maldivler’e bu sefer bay ve bayan Humes olarak geldik. Geçtiğimiz yılın sonunda ise bu sefer 3 kişiydik, 7 aylık kızım Alaia-Mai ile birlikte” dedi.

Özel hayata saygı ve gizliliğe önem nedeniyle kendisini Maldivler’de çok güvende hissettiğini dile getiren Humes, “Beni Maldivler’e çeken bir başka şey ise çalışan herkesin çok sıcak davranması. Ulaşım da çok kolay. Male’ye direkt uçtuktan sonra deniz uçağına binerek buraya geliyoruz. Normalde uçaktan korkuyorum. Ama, tuhaftır deniz uçağını sevdim. Maldivler’de saf huzur var. Baktığımız her yer bir kartpostal veya bir seyahat dergisinin fotoğrafı gibi görünüyor. Burada yapacak çok şey var. Çeşitli su sporlarını yapabilirsiniz. Mesela Marvin burada tüplü dalış yapmayı seviyor. Denizde yunusları görebilirsiniz” ifadelerini kullandı.

Rochelle Humes Maldivler izlenimlerine şöyle devam etti:

“Alaia-Mai ve daha büyük çocuklar için burada tatil yapmak gerçekten fantastik. Moda gösterileri, hazine avı gibi aktiviteler, tenis, voleybol ve futbol ve tabi ki PlayStation var. Yemekler de inanılmaz. Her şey her zaman taze ve sağlıklı. Marvin ve ben taze balık ve meyve seviyoruz ve burada çok fazla seçenek var. Bizim favorimiz Japon mutfağı olduğundan genelde sushi yedik. Sonuç olarak bir kez daha Maldivler’e gelmek için sabırsızlanıyorum.”

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
daily mail, Maldivler, Maldivler Balayı, maldivler de balayı, maldivler inceleme, Maldivler Tatili, maldivler yazısı, maldivler yorumları, marvin humes, Rochelle Humes, Rochelle Humes maldivler, Rochelle Humes tatil,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları