Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Roberto Cavalli Yunanistan gecelerinde!

23 Ağustos, 2014 | 11:55

Yunanistan’da tatil yapan moda tasarımcısı Roberto Cavalli ve genç sevgilisi, sabahı denizde geceyi kulüplerde geçiriyor.

CumCuma’nın haberine göre;

73 yaşındaki Roberto Cavalli ve 26 yaşındaki sevgilisi Lina Nelson, tatil için gittikleri Yunanistan’ın tüm nimetlerinden faydalanıyor.

Ege’nin güneşe göz kırpan kıvrımlı kıyıları boyunca Mavi tura çıkan sevgililer, safir mavisi denizi ve berrak sularıyla Yunanistan tatilini dolu dolu yaşıyor.

Gündüzü deniz ve tekne turu ile geçiren ikili, Yunanistan’ın gece partilerine katılmaktan da geri kalmıyor.

Yunanistan’ın dünyaca ünlü tavernalarında eğlenen Cavalli ve Nelson, gece hayatının Avrupa’daki en hareketli şehri Atina’da, Yunan müziği eşliğinde Sirtaki, tabak kırma ve tabi ki eşsiz Yunan mutfağının tadını çıkarıyor.

YUNANİSTAN EĞLENCELERİNE ORTAK OLMAK İÇİN TIKLAYIN

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Atina, Atina gece hayatı, Atina taverna, Lina Nelson, Roberto Cavalli, Roberto Cavalli Haberleri, Roberto Cavalli sevgilisi, Roberto Cavalli yunanistan, Yunanistan, Yunanistan Atina, Yunanistan gece hayatı, Yunanistan Haberleri, Yunanistan mavi tur, Yunanistan turları, Yunanistan Turu,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları