Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Rixos The Palm Dubai Ortadoğu’nun “En iyi Resort Oteli” seçildi

09 Mayıs, 2013 | 14:12

Rixos The Palm Dubai Ortadoğu’nun “En iyi Resort Oteli” seçildi Rixos Hotels’in Birleşik Arap Emirlikleri’ndeki ilk oteli olan Rixos The Palm Dubai, “En iyi Resort Oteli” seçildi.

Rixos The Palm Dubai World Travel Awards tarafından Ortadoğu’nun “en iyi resort oteli” seçildi.

Dünya turizmine yön veren tüm sektörleri değerlendirmek ve ödüllendirmek üzere 1993 yılında kurulan World Travel Awards (WTA) yirminci yılında Rixos The Palm Dubai’yi ödüllendirdi.

Ödülü alan Rixos The Palm Dubai Otel Müdürü Mouhamad Hadla “Bu başarı, Türk misafirperverliğini seçkin misafirlerimize ulaştırmak için çalışan tüm ekibimizin başarısıdır. Şu ana kadar olduğu gibi ileride de tüm dünyadan misafirlerimizi Rixos farkını tecrübe etmeye davet ediyoruz” dedi.

World Travel Awards 2013 ödül töreni Dubai’de, Le Royal Meridien Ebach Resort & SPA’da gerçekleşti. Ödül törenine turizm otoritelerinin önde gelen otoriteleri, CEO’ları, seyahat acentaları temsilcileri ve turizm sektörünün üst düzey yöneticileri katıldı.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Dubai, Dubai Otelleri, e Royal Meridien Ebach Resort & SPA, Rixos The Palm, Rixos The Palm Dubai, Rixos The Palm Dubai Ortadoğu, Rixos The Palm Oteli, World Travel Awards, World Travel Awards 2013,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları