Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Rixos The Palm Dubai Ortadoğu’nun “En iyi Resort Oteli” seçildi

09 Mayıs, 2013 | 14:12

Rixos The Palm Dubai Ortadoğu’nun “En iyi Resort Oteli” seçildi Rixos Hotels’in Birleşik Arap Emirlikleri’ndeki ilk oteli olan Rixos The Palm Dubai, “En iyi Resort Oteli” seçildi.

Rixos The Palm Dubai World Travel Awards tarafından Ortadoğu’nun “en iyi resort oteli” seçildi.

Dünya turizmine yön veren tüm sektörleri değerlendirmek ve ödüllendirmek üzere 1993 yılında kurulan World Travel Awards (WTA) yirminci yılında Rixos The Palm Dubai’yi ödüllendirdi.

Ödülü alan Rixos The Palm Dubai Otel Müdürü Mouhamad Hadla “Bu başarı, Türk misafirperverliğini seçkin misafirlerimize ulaştırmak için çalışan tüm ekibimizin başarısıdır. Şu ana kadar olduğu gibi ileride de tüm dünyadan misafirlerimizi Rixos farkını tecrübe etmeye davet ediyoruz” dedi.

World Travel Awards 2013 ödül töreni Dubai’de, Le Royal Meridien Ebach Resort & SPA’da gerçekleşti. Ödül törenine turizm otoritelerinin önde gelen otoriteleri, CEO’ları, seyahat acentaları temsilcileri ve turizm sektörünün üst düzey yöneticileri katıldı.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Dubai, Dubai Otelleri, e Royal Meridien Ebach Resort & SPA, Rixos The Palm, Rixos The Palm Dubai, Rixos The Palm Dubai Ortadoğu, Rixos The Palm Oteli, World Travel Awards, World Travel Awards 2013,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları