Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Rixos Sungate, Top 100 Best Hotel ödülünü aldı

05 Temmuz, 2013 | 13:02

Rixos Sungate, Top 100 Best Hotel ödülünü aldı Turizm otoritelerinden Holiday Check’in Quality Selection, Tophotels.ru’nun misafir anketleri baz alınarak değerlendirilen “En iyi 100 otel” ödülü ve European SPA Association tarafından Rixos Royal SPA’ya Euro SPA ödülü verildi.

Rixos Sungate’de 4 Temmuz akşamı düzenlenen görkemli ödül töreninde HolidayCheck Hotel Consulting Service Baş Denetmeni ve HolidayCheck Türkiye Sorumlusu Dominic Niehoff, Rixos Hotels Akdeniz Bölge Direktörü Cem Uzan’a Quality Selection ödülünü verdi.

Rixos Sungate, Rixos Royal SPA müdürü Tuğçe Gemizi European SPA Association tarafından verilen European Quality ödülünü aldı.

Rixos Sungate adına Genel Müdür Yardımcısı Galip Topal’a Tophotels.ru’nun misafir anketleri baz alınarak değerlendirilen Top 100 Best Hotel ödülü verildi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
En iyi 100 otel, En iyi 100 oteli, HolidayCheck Hotel Consulting Service, Rixos Royal SPA, Rixos Sungate, Rixos Sungate Hotel, Rixos Sungate ödül, Top 100 Best Hotel, Top 100 Best Hotel ödülü,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları